Ви ахнете, побачивши рідну сестру Мер’єм Узерлі: не поступається Хюррем Султан з “Величного століття”

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі у родині зростала не одна. Зірка легендарного серіалу про Османську імперію показала, як виглядає її сестра, з якою вона провела разом багато часу

Мер’єм Узерлі, відома українська актриса та зірка серіалу “Величне століття”, народилась 40 років тому у німецько-турецькій родині. Батьки знаменитості у шлюбі стали батьками спільних доньок – старшої Джанан та молодшої Мер’єм. Крім того, у родині також зростали брати зіркових сестер – хлопчики, яких мама дівчат народила у першому шлюбі.

Хоча всесвітню популярність завоювала саме Мер’єм Узерлі, молодша сестра, її рідна людина також досягла неабияких успіхів. Старша сестра відомої турецької актриси не захотіла пов’язувати своє життя з кінематографом. Втім, зіркова родичка таки обрала творчу професію – вона стала співачкою та нині активно займається власною кар’єрою.

Мер'єм Узерлі з Величного століття показала, як виглядає її рідна сестра у реальному житті
Мер’єм Узерлі з Величного століття показала, як виглядає її рідна сестра у реальному житті

Починала Джанан Узерлі свій шлях з того, що просто опублікувала власні твори у вільний доступ. Знаменитість хотіла побачити, як відреагує публіка на її пісні. Судячи з того, що артистка продовжила творити, громадськість відреагувала позитивно.

Варто зазначити, що зовнішньо Джанан та Мер’єм Узерлі доволі схожі. Втім, у старшої сестри відомої турецької актриси дещо витонченіші та аристократичніші риси. Ймовірно, Джанан пішла у рід своєї матері-німкені.

Як виглядає сестра Мер'єм Узерлі з Величного століття у реальному житті
Як виглядає сестра Мер’єм Узерлі з Величного століття у реальному житті
Мер'єм Узерлі з Величного століття зі своєю старшою сестрою Джанан Узерлі
Мер’єм Узерлі з Величного століття зі своєю старшою сестрою Джанан Узерлі

Що стосується стосунків між двома сестрами, то вони виросли буквально найкращими подругами. В одному з інтерв’ю Джанан Узерлі розповідала про те, що у дитинстві вона з сестрою майже ніколи не сварилась, вони були близькими та завжди допомагали одне одному. Саме тому, зізнається старша сестра зірки “Величного століття”, у дорослому віці їхні стосунки стали лише теплішими.

Схожі статті

В цієї страви самі переваги: чудовий рецепт вечері з будь-якого м’яса й картоплі ви станете готувати щодня

Якщо ви любите смажене м'ясо та смажену картоплю, то вам точно сюди, бо в цій страві поєднані обоє. Крім того, ця страва, можна сказати, універсальна, тому що приготувати її можна з будь-якого м'яса.

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.