10 років коми: як виглядала дочка 50-річної Висоцької і 86-річного Кончаловського в дитинстві до хвороби

Відома актриса Юлія Висоцька та її чоловік Андрій Кончаловський разом виховують двох дітей. Старша донька зіркового подружжя 10 років тому потрапила в аварію та відтоді перебуває у комі

Юлія Висоцька, відома російська актриса, багато років тому вийшла за свого набагато старшого колегу Андрія Кончаловського. Хоча спершу публіка була налаштована скептично й не вірила у щирість почуттів молодої актриси, знаменитість зі своїм обранцем довели громадськості зворотне. Подружжя живе душа в душу вже 25 років, а їхнє кохання не змогли зруйнувати навіть найважчі життєві випробування.

Що сталось із донькою Висоцької та Кончаловського

10 років тому, 2013 року, зіркова родина у повному складі вирушила на відпочинок у Францію. Тоді Андрій Кончаловський вирішив проїхатись нічними французькими вулицями на орендованому автомобілі, втім раптово родина потрапила у ДТП. Хоча інші члени сім’ї відбулися синцями та переляком, Маша Кончаловська серйозно постраждала.

Як раніше виглядала донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського, яка перебуває у комі
Як раніше виглядала донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського, яка перебуває у комі

З місця аварії Машу Кончаловську відправили у госпіталь, де дівчинка впала у кому. Перші два роки після трагічної події французькі лікарі зробили багато операцій і робили медичні прогнози, що дівчинка невдовзі може вийти з коми. Вже 2015 року Юлія Висоцька радісно повідомила журналістам і шанувальникам, що її донька прокинулась.

Тоді стан Маші Кончаловської почав поступово покращуватись і дівчинку навіть перевезли на батьківщину, до російської лікарні. Втім, пізніше стан дівчинки знову погіршився й вона знову впала у кому. Відтоді донька відомої актриси не прокидалась, а Юлія Висоцька воліє не коментувати ситуацію.

Донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського у дитинстві до аварії
Донька Юлії Висоцької та Андрія Кончаловського у дитинстві до аварії

Варто зазначити, що зіркова родина не коментує стану своєї доньки, яка перебуває у комі. Втім, раніше Андрій Кончаловський попросив не запитувати його нічого про його доньку Машу, адже для нього це дуже болісна тема.

Схожі статті

Мої близькі були у захваті від нього: “Баварський яблучний торт” тепер готую кожні вихідні й він не набридає

Фішка цього торту — начинка, яка нагадує мармелад між ароматними та просоченими кремом коржами. Втім, готується така смакота досить просто та бюджетно.

Влад Яма показав, як виглядала його дружина у день весілля: не Наталія Могилевська, але вродою не ображена

Влад Яма, який зараз знаходиться в Америці, вирішив потішити своїх прихильників архівними світлинами зі свого весілля. Приводом для того стала черговова річниця тієї події.

“Вже і не повернеться”: в кар’єрі повелителя вовчиць Олега Винника в Україні поставлена крапка

Прихильники неординарного голосу Олега Винника останні півтора року перебувають в очікуванні повернення кумира до України та пояснень, чому так довго мовчав. Та схоже, так і не дочекаються.