Вирвалась з тіні та стала пліч-о-пліч: як змінилась Олена Зеленська за час президенства свого чоловіка

Багато жінок, чиї чоловіки роблять успішну кар'єру все своє життя залишаються в його тіні. Вони повністю віддаються родинним справам та підтримці чоловіка.

Але іноді житті повертається таким чином, що приходиться не тільки вийти з тіні чоловіка, а й стати поруч з ним як надійна опора.

Так сталося з дружиною Володимира Зеленського Оленою. Ще з молоду, коли вони побралися, Олена не хотіла привертати до себе увагу, в той час, як у Володимира вже була мільйонна армія фанатів та прихильників. На сцену жінка не прагнула, а от сценарії для “Кварталу” писала залюбки. Це їй подобалось і це в неї виходило не погано.

Олена Зеленська розповіла про вплив на свого чоловіка та стосунки з ним
Олена Зеленська до лютого 2022 року

Вірогідно тому на початку президентства Зеленського вона вважала, що спічрайтером вона не буде, але свої критичні зауваження зможе робити й це буде доцільно. Можливо все так і було б, якби не страшні події, яки розділили їхнє життя, як і всіх українців, на до та після.

Все змінилося

Коли вранці 24 лютого 2022 року Олена, почувши слова чоловіка: “Почалося” відчула шок та заціпеніння, а потім була з ним у розлуці понад 2 місяці, тоді вона зрозуміла, що потрібна не як домогосподарка, а як берегиня своєї країни. Вона стала активно працювати в інформаційному просторі, а вже у травні того року почала зустрічатися з Першими леді Латвії, Франції, а потім й Америки. Відчувши свій потенціал, Олена продовжила діяльність на міжнародній арені. І от вже у липні конгресмени США аплодують їй стоячи після її потужної промови. Потім було багато форумів, зустрічей, прийомів, інтерв’ю, на яких Зеленська виступала як самостійно, так і разом з президентом. І наступив момент, коли навіть заговорили про неї як про потенціального кандидата на посаду президента.

Олена Зеленська у 2023 році
Олена Зеленська у 2023 році

Але, як би не сталося надалі, зараз її справжність, щирість та розум привернули до неї увагу всього світу, тому сьогодні пані Олена беззаперечно стала однією з найвпливовіших жінок нашого часу.

Схожі статті

Проміняла Лондон на Київ: донька Полякової відрахувалась з Англії, а в Україні покинула батьківський дім

Донька відомої української співачки Олі Полякової Маша повідомила про важливу подію у своєму житті. Дівчина вирішила з'їхати від батьків та жити окремо

Смачне й доступне сметанкове печиво я готую за 20 хвилин: діти від нього у захваті. З’їдають все до крихти

Магазинний асортимент печива швидко приїдається. А от печиво, яке ми пропонуємо вам приготувати, довго не набридатиме, тому що його тісто універсальне, а начинку ви будете змінювати за бажанням.

Квартальна дружина Зеленського Кравець показала свого 7-річного сина: Іван не схожий ні на маму, ні на тата

Відома українська актриса Олена Кравець показала свого єдиного сина Івана, який не так давно відзначив 7-річчя. Як сьогодні виглядає хлопчик і на кого більше схожий?