Як Катя Осадча змінювалася роками: від худорлявої дівчинки зі скромною посмішкою до головної леді “плюсів”

Зараз її називають "людина-бренд", тому що, коли говорять: "Катя Осадча", всі українці розуміють, хто це та чим вона займається. "Світське життя" та "Голос країни" завжди асоціюються з її ім'ям.

Це сьогодні її впізнає кожен, майже всі в курсі тих чи інших подій її особистого життя та родини. Але перш ніж стати зірковою телеведучою Катерина пройшла тернистий шлях, почавши його з модельного подіуму.

У 13 років висока худорлява дівчина вирішила підкорити модельний світ. Для цього вона поступає у київську модельну школу, а потім відправляється у Японію. Завдяки своєму характеру вона долає не абиякі труднощі та вже через 3 роки відправляється покоряти Старий Світ. Вона працю за контрактами В Англії, Німеччині, Франції.

Але ще через 2 роки вирішує повернутися на батьківщину працювати тележурналістом. Серед проєктів, якими вона займалася на українських телеканалах “Світське життя” принесло їй приголомшливу популярність завдяки її манері ставити прямі й не завжди зручні питання зірковим особам, як вітчизняним, так і іноземним. Згодом вона досягла таких професійних вершин, що конкурувати з нею вже не міг ніхто. Зрозуміло, що зі змінами в її внутрішньому світі та професійному статусі мінялась зовнішність: на зміну моделі прийшла світська імпозантна левиця. Величезна колекція ексклюзивних капелюхів підкреслювала індивідуальність та, часом, епатажність актриси.

Чергові зміни з Катериною трапилися півтора року назад, коли 24 лютого 2022 року назавжди розділив життя українців на до та після.

І от вже жорсткі та нелояльні питання Осадча задає не зіркам шоу-бізнесу, а працівникам Міжнародного Комітету Червоного Хреста, посадовцям різного роду організацій у рамках волонтерського проєкту “Знайти своїх”, завдяки якому вже зараз знайдено понад 3 тисячі людей.

Зміни у діяльності Катерини відбилися на її зовнішності. Вона стала виглядати без зайвого зовнішнього лоску, але від того не менш привабливою та цікавою.

Схожі статті

Якщо думаєте, що не любите гарбуз, просто спробуйте це чудо: гарбузово-сирна запіканка смачніша за чізкейк

Гарбуз - це не просто овоч, а справжній символ осінніх свят! З нього можна готувати безліч страв, і однією з найкращих є чудова солодка запіканка з кисломолочного сиру і, звичайно, самого гарбуза.

Німецький рецепт заправки до салату здивував не тільки мене: салат з червоної капусти готую знову й знову

Пропонуємо вам спробувати досить простий, але смачний, поживний та корисний салат. До того ж червона капуста, яка покладена у його основу надає страві святкового вигляду.

Як і чим заробляє Кароль на життя, яка оплачує розкішне життя сина в Британії: Тіна — справжня бізнес-леді

Не в кожної жінки вистачить сили, залишившись з маленькою дитиною на руках, поховавши коханого чоловіка, продовжити жити та розвиватися, наростити статки та допомагати іншим.