Що відомо про дітей від перших шлюбів Падалко і Соболєва: старшу дочку Єгора вже бачили, а хто ж у Марічки

До щасливого сімейного життя ми не завжди приходимо одразу. Іноді трапляються помилки при виборі супутника і тоді ми розлучаємося, але, на жаль, у багатьох випадках на той момент вже є спільні діти.

Відома в Україні зіркова телеведуча любить показувати світлини своїх з Єгором Соболєвим дітей, розповідати про те, як живе їхня родина. Але до того як Марічка одружилася зі своїм теперішнім чоловіком в них обох вже був багаторічний досвід сімейного життя у перших шлюбах.

На відміну від дружини Єгор Соболєв ніколи не був відкритий у питаннях особистого життя. Але відомо, що до зустрічі з Падалко чоловік був одруженим і від першої дружини має дорослу 20 річну доньку Алісу. Вона студентка Києво-Могилянської академії.

Дівчина схожа на свого батька і коментарі, якими Єгор супроводжує світлини з донькою, свідчать про нормальні стосунки між ними. Складно сказати, які відносини склалися у дівчини з братом та сестрами, що народжені від другого шлюбу батька, але можна побачити, що Марічка під світлинами падчерки ставить відмітки “Подобається”.

Що ж до дітей Марічки від першого шлюбу?

Вона прожила в ньому 15 років, але склалося так, що з якихось причин пара не могла мати спадкоємців.

Марічка з Єгором познайомилися, коли обидва ще були у шлюбі зі своїми першими партнерами. Вони почали зустрічатися, а коли зрозуміли, що покохали один одного, то розлучилися з попередніми супутниками та побралися. Мабуть, для них це було правильно, бо з Єгором, як відомо, мрія Марічки стати матір’ю здійснилася аж тричі. Завдяки тому, що телеведуча не безпідставно хизується своєю родиною, всім відомо, як дружно та у якій чудовій атмосфері жили та виховувались ці діточки. І можна не сумніватися, що іспити, які кинула їхній родині доля сьогодні, як і всім українцям, вони гідно подолають разом.

Схожі статті

Як виглядає житло Лорак у Києві, в яке вона навряд чи повернеться: мармур, золото, розкіш припадає порохами

Навряд чи, після всього, що сталося, Ані Лорак колись зможе повернутися в Україну. Втім, як з'ясувалося, у співачки залишилося у Києві елітне майно та нерухомість.

“Пісочніше” не буває: крихке печиво з ароматною начинкою я печу щосуботи, але вже ввечері його немає

Таке приємне та смачне печиво приготує кожен, хто має навіть мінімальні навички роботи з тістом та духовкою. Пісочне тісто та ароматна начинка порадує всіх любителів солоденької випічки.

Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?