Ектор копія Залужного, а Свечкоренко з “Холостячки” тепер як Буданов: пересадка волосся змінює зовнішність

Знамениті чоловіки мають власну індивідуальність, щойно не підстрижуться під нуль. От тоді вже стають справжніми близнятами з іншими знаменитостями.

Ектор Хіменес-Браво та Валерій Залужний

Колумбійця з характерною зовнішністю важко було сплутати з будь-ким з українців, допоки Ектор не поголив волосся. Подібна процедура шеф-кухарю знадобилася задля пересадки волосся.

Ектор Хіменес-Браво став схожий на Валерія Залужного

Та коли Хіменес-Браво похвалився в мережі результатом, всі ахнули: наскільки сильно він нагадав головнокомандувача Валерія Залужного. Російська пропаганд у травні кільканадцять разів “поховала” очільника ЗСУ. Постійно мусувалися повідомлення, що він потрапив під ракетний обстріл десь під Херсоном.

Коли ж Залужний з’явився на люди, то жодних ознак поранення не було видно. Хіба що чоловік був дуже коротко підстрижений – не так, як зазвичай. До речі, пан Валерій неначе знав, що Ектора порівнюватимуть із ним, і ще раніше нагородив шеф-кухаря відзнакою – нагрудним знаком за сприяння українському війську.

Роман Свечкоренко та Кирило Буданов

Коли учасник “Холостячки-2” поголився налисо, пояснив шанувальника, що цей крок вимушений – молодик збирається наростити волосся. Операцію для знаменитості проплатила дружина, бо знала, що благовірний мріє стати “надутим ельфом”.

Помітили разючу схожість між Романом Свечкоренком та Кирилом Будановим?

Блогеру з майже 800 тисячами підписників докучала нерівна лінія лоба, тому він дуже зрадів сертифікату на процедуру. А коли його, як годиться, побрили перед екзекуцією, молодик, що боровся за серце Злати Огнєвіч в телепроєкті, раптом усім нагадав Кирила Буданова.

Очільник розвідуправління, попри чутки про його смерть, показався в мережі. Щоправда, на голові пана Кирила практично не було волосся, тож змінився він у новому іміджі доволі разюче.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?