Наталія Мосейчук показала обличчя без макіяжу: залізна леді “плюсів” надійно приховує зморшки за гримом?

Неможливо уявити собі обличчя телеведучих провідних телеканалів країни без зачіски, макіяжу або навпаки не в міру розмальованими, з перевантаженими гримом обличчями.

Деякі українські телеведучи, на думку багатьох, є зразком для наслідування, як у будь-якому віці виглядати вишукано та елегантно.

Наталію Мосейчук називають головним обличчям шоу “Право на владу” не просто так. Право так називатися вона досягла не тільки завдяки журналістському таланту, а й тому вродженому смаку, яким нагородила її природа.

На салони краси не вистачає часу

У травні цього року зіркова телеведуча справила свій 50 річний ювілей. Звісно, що роки нікому не додають вроди, але Наталія поки що зовсім не виглядає на свій вік. Звісно, що перед тим як постати перед очима глядачів, над її зовнішністю працюють гримери, але її фото без гриму не так вже й відрізняються від екранних образів.

Телеведуча Наталія Мосейчук
Телеведуча Наталія Мосейчук

Сама Наталія говорить про те, що глядачі вважають, ніби зірки екрана не виходять зі спа-салонів, у яких годинами там релаксують.

“Це ілюзія! У мене на них катастрофічно не вистачає часу. Тому обмежуюся лише найнеобхіднішим”,- стверджує ведуча.

На запитання, як же все ж таки їй вдається мати доглянутий вигляд, пані Наталія відповідає, що багато для того нічого не робить. Для неї достатньо мати у косметичці туш для вій, рум’яна та губну помаду. “Достатньо ефірного гриму”,- вважає жінка. А ще вона додає, що прекрасно знає, як у буквальному сенсі слова “робиться” краса на телебаченні: “Так що оцінюю її не за тим, як жінка нафарбована, а як вона виглядає без макіяжу”, – розповіла в одному з інтерв’ю телеведуча.

Зараз у своєму макіяжі Наталія Мосейчук робить головний акцент на очі. Помади вона обирає не яскраві з перламутром, а стрижка в неї вже тривалий час — досить стильне каре.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.