Камалія хвацько вискочила на сцену у кілометрових “шпильках”, показавши точені ноги: у 46 дасть фору молоді

Місис Світу не старіє. Річ іде про талановиту та популярну українську співачку, дружину відомого мільярдера, патріотку та просто красиву жінку, відому всім під псевдонімом Камалія.

Така яскрава особистість як Камалія завжди вміла привертати до себе увагу широкого загалу: її одруження з мільярдером, отримання звання “Місис Світу”, народження двійні успішно використовувалось за для піару талановитої артистки. Останні події, пов’язані з тим, що Камалія, поставивши прагнення бути у важкі часи на батьківщині вище родинних інтересів, залишила чоловіка з доньками у Лондоні, а сама повернулася в Україну, також бурхливо й тривало обговорювалось у суспільстві. Завдяки її постам та світлинам, які співачка викладає на сторінках у соцмережі всі в курсі про події, що відбуваються у родині та про творчу й суспільну діяльність Камалії. Іноді артистка відповідає в інтерв’ю на запитання, які хвилюють її слухачів. Так, спочатку вона сповістила про те, що їхнім стосункам з чоловіком настав кінець, але після його приїзду у Київ разом з дітьми, у багатьох склалося враження, що то був черговий піар-ход, тому що пара виглядала щасливою, усміхненою. З’являлися всюди разом, подорожували та поводилися як закохані. На пряме запитання журналістів про це співачка не відповіла однозначно, а сказала, що поки що саме не може розібратися у стосунках.

А все-таки  Захур повернувся з дітьми за кордон, залишивши Камалію на самоті. Вона ж своїм вчинком знову дала привід говорити про неї.

Нещодавно Камалія з’явилася на світському заході та оголошувала переможців премії Музвар разом з Ель Кравчуком. На фото та відео їх закарбували під ручку або за ручку, чого раніше співачка ніколи собі не дозволила б.

Виглядала Камалія на фоні дівчат з оголеними ребрами та бюстами доволі консервативно: чорний жакет з довгими рукавами був одягнутий поверх облиплої бежевої сукні без декольте. Єдине, що вона змогла собі дозволити — це в міру оголити стрункі ноги, обравши довжину сукні міді та взувши на високих підборах туфлі-човники бежевого кольору в тон сукні. За прояв такого смаку вона отримала чимало компліментарних коментарів, а ще, безумовно, всі відмічали її гарний вигляд в цілому, не зважаючи на її 46 річний вік.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.