Як виглядає дружина брата Тіни Кароль: майже копія своєї відомої зовиці, але чорнява та не рветься на сцену

Чи легко перебувати під тиском слави відомих родичів? Чи можна залишатися тим, хто ти є насправді, а не тим, ким тебе бачать, розглядаючи крізь призму зіркових імен?

Брат української поп-діви Тіни Кароль, як відомо, ніколи не прагнув бути публічною людиною, або навіть просто займатися якимось видом творчості, на відміну від сестри. Обравши свою дорогу у житті, Станислав Ліберман досяг успіхів у юриспруденції, має свою юридичну контору та щасливо одружений з красивою жінкою Наталею. У пари росте донечка Веста.

Про дружину Станислава, по тій самій причині небажання бути у всіх “на язиках”, відомо мало. Хіба що те, що розповідала про неї її зовиця Тіна. Річ у тім, що Наталя є рідною сестрою ще однієї української знаменитості — актриси Ірми Вітовської. В одному зі своїх інтерв’ю Кароль розповідала про те, як її родина прийшла сватати за Наталю Стаса, скільки тоді було тривог та переживань: чи не піднесе дівчина хлопцю гарбуза, бо, як згадує поп-діва, на той момент сестра нареченої вже була прославленою артисткою. “Коли я сьогодні бачу цю справжню Ірму деколи за столом, то думаю: “О, я коло зірки”, а вона мені те саме говорить”,- зізнавалася Тіна. Отак між двох зірок й народилася сім’я Стаса та Наталі. Всі родини дружать між собою, підтримують одна одну, люблять племінників.

Що ж до Наталі, то нібито жінка фахово займається криптовалютою, але нещодавно на її сторінці в інстаграмі з’явилося її фото з цитатою про душу:

“Їй потрібне підживлення із найпрекраснішого: природа, музика, мистецтво…”

І взагалі, у Наталі немало постів, пов’язаних з роздумами про життя, любов та близькість. Написані пости грамотною літературною мовою, з чого можна зробити висновок, що їй творчість зовсім не чужа.

“Вчіться цінувати душу, вірити вчинкам, дивитися на справи”,- закликає Наталя.

Схожі статті

Так смачно горохову кашу ви ще не готували: смакота з цибулею та шафраном. Сніданок, який я обожнюю

Рецепт горохової каші з цибулею, пряними травами та шафраном - порадує вас своїм смаком та користю. Це чудовий спосіб освіжити стандартне меню.

Борода, довге волосся та блакитні очі: Алан Бадоєв приголомшив фото свого сина від Жанни Бадоєвої

Відомий український режисер вперше за довгий час показав свого дорослого сина, батьком якого став у шлюбі з колишньою дружиною. Як виглядає нащадок Алана та Жанни Бадоєвих?

Смачна та пишна випічка: кекс із маком та вишнею. Красивий у розрізі десерт прикрасить ваш святковий стіл

Приготування смачного та вишуканого кексу, який поєднує в собі ніжний смак шоколаду, вишні та легкість білого коржа з маком. Цей десерт стане чудовим доповненням до будь-якого столу.