Як виглядає жінка, яка відбила Андрія Доманського у Лідії Таран: ефектна блондинка перевершила ведучу

Телеведучий Андрій Доманський змінив трьох жінок та являється батьком для шістьох дітей. Як виглядає нинішня дружина шоумена – далі в матеріалі.

Телеведучий і шоумен Андрій Доманський мав дуже бурхливу молодість і встиг змінити трьох жінок. Так, вперше чоловік одружився ще в досить юному віці. Тоді Андрію був 21 рік. Першу дружину Доманського звати Юлія, вони познайомилися під час навчання у ВНЗ в Одесі. Шоумен зізнається, що тоді вважав Юлію своїм ідеалом. Вже у шлюбі у подружжя народилося двійко дітей: син Василь і донька Лада.

Коли кар’єра Доманського почала стрімко розвиватися, в його житті з’явилася iнша жiнка – відома телеведуча Лідія Таран. Тоді Андрій жив на 2 міста: в Одесі була його сім’я, а в Києві – робота та Ліда. Тоді шоумен прийняв рішення розлучитися з дружиною після 10 років шлюбу і почав жити з Таран. Їхній союз тривав 5 років і вони навіть мають спільну донечку Василину.

Стало известно, где за границей живут Лидия Таран и ее дочь от Доманского
Андрій Доманський жив у цивільному шлюбі з Лідією Таран

Та Доманський так і не повів під вінець Таран. Пізніше в одному з інтерв’ю чоловік зізнався, що не покликав Лідію заміж через те, що вона не хотіла знаходити спільну мову з його дітьми від першого шлюбу. Крім того, саме тема взаємовідносин Лідії з його дітьми була причиною частих сварок у їхніх стосунках.

Закінчились відносини Таран і Доманського так само раптово, як і почались. Шоумен покинув Лідію і їхню 3-річну донечку заради іншої жінки.

Зі своєю новою обраницею Доманський познайомився на зйомках розважального шоу “Хто проти блондинок”. Андрій був ведучим шоу і одразу запримітив одну із учасниць на ім’я Марина. Саме заради неї згодом шоумен вирішив покинути Таран і доньку.

Андрій Доманський показав свою третю дружину Марину
Як виглядає жінка, яка відбила Андрія Доманського у Лідії Таран

Ще до офіційного одруження Марина народила Доманському доньку Кіру. Згодом закохані зіграли пишне весілля. У 2016 році у подружжя народилася ще одна донька Віра. Варто відзначити, що у Марини Доманської є син від першого шлюбу, тож наразі шоумен має 5 рідних дітей та пасинка, про якого піклується.

Андрій та Марина Доманські
Андрій та Марина Доманські з дітьми

Варто відзначити, що саме Марина Доманська “вгамувала” ловеласа Андрія Доманського. Разом вони вже понад 13 років, їхній шлюб щасливий та міцний.

Схожі статті

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.