Одна з доньок Андрія Доманського дорослішає і стає татовою копією: Василині щойно минуло 16 років

Кілька днів тому донька Андрія Доманського й Лідії Таран відзначила 16-річчя. На жаль, святкувати довелося не в Києві, оскільки мама з донькою втекли від війни до Франції.

Лідії Таран 46 років, і вона ніяк не може змиритися, що донька так швидко виросла. З іншого боку, не розуміє, звідки на її голову звалилося подібне щастя. Телеведуча виклала в мережу світлину, як вони з Василиною їдуть у потязі, а іменинниця слухає музику.

Підписники Інстаграм-каналу Лідії, побачивши, як підросла донька Андрія Доманського, перебували в захопленні, наскільки дівчина стала нагадувати свого рідного тата. І навіть те, що Василина перефарбувалася волосся з русявого на темне, не може приховати шаленої схожості між рідними людьми.

Василина зовсім не схожа на маму Лідію Таран

Особливо розчулилися матусі дівчаток-підлітків, які нині перебувають далеко від своїх рідних на навчанні. Тож по-доброму позаздрили Лідії, що її кровиночка поряд із нею. Багато з підписників й досі сумують за професійною діяльністю Таран, висловивши сподівання, що невдовзі вона повернеться в Україну й знову стане ведучою ТСН.

Лідія змушена була забрати Василину та виїхати з країни з початком повномасштабної війни. Зробили це дуже завбачливо, адже 26 червня 2022 року в їхній будинок прилетіла ракета. За місяць Лідія навідалася до Києва й сфотографувалася на тлі руїн разом із колегою Марічкою Падалко.

Василина все більше нагадує батька

З Андрієм Доманським в Таран стався службовий роман, коли Андрій переїхав на роботу до Києва, а його дружина з двома дітьми не погодилася полишати рідну Одесу. Закохані не розписалися, але жили з 2007 по 2011 роки, разом виховуючи спільну донечку Василинку.

Рішення Андрія покинути родину стало повною несподіванкою для Лідії, яка вважала, що в їхніх стосунках все гаразд. Нині тато Василини теж перебуває за межами України. Подейкують, що його бачили в Прибалтиці. Виїхав за кордон чоловік абсолютно законно як багатодітний татусь, адже має п’ятеро дітей від трьох дружин.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.