Яким виріс син повелителя вовчиць Олега Винника і чому хлопця тримають подалі від очей публіки (ФОТО)

Щойно Олег Винник почав будувати кар'єру в Україні, він перестав говорити про особисте життя. Було розроблено піар-стратегію, згідно з якою співак – одинак.

Насправді ж оспівувач вовчиць одружений ще зі студентських років. Дружина завжди перебуває поряд з Олегом Винником на концертах та поза роботою. Щобільше, бек-вокалістка Таюне 19 років тому народила коханому сина, якого пара назвала Юліаном.

Олег і Таюне одружені з юності

Звісно, імідж самотнього вовка змусив Винника приховувати від фоловерів особисте життя. Тому ані про дружину, ані про нащадка артист й словом не прохопився, коли вів концертну діяльність в Україні.

Так виглядав Юліан у дитинстві

Натомість раніше, коли ці питання не були під табу, Олег давав інтерв’ю німецьким журналістам і розповідав правду. У 2005 році він казав, що в нього є син. А про те, що мамою Юліана є Таїсія Сватко, яку ми знаємо як Таюне, розкопали вже українські представники медіа, поспілкувавшись з односельцями Винника.

Юліан Винник на змаганнях

Нині Юліан уже зовсім дорослий. Він мешкає в Німеччині і є студентом університету. До співів, якими так захоплюються його батьки, молодику, здається, байдуже. Він більш схильний до спортивних вправ.

Винник-молодший показує непогані результати в плаванні. Юліан частенько бере участь у змаганнях в Німеччині й навіть у 2020 році здобув золоту медаль, коли брав участь у запливі вільним стилем.

Цю інформацію вдалося здобути на сайті спортклубу в Шарлоттенбурзі. Там навіть є світлини спортсмена. Звісно, порівняти схожість із батьком неможливо, оскільки на плавці присутня гумова шапочка та окуляри. Плаванням молодий Винник займається вже 7 років поспіль.

Схоже, на вимогу батьків Юліан не світиться у соцмережах, тож дізнатися більше подробиць про його життя практично неможливо.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.