Роман Брежнєвої з Костянтином Меладзе тривав значно довше, ніж шлюб: чому розлучилися співачка й продюсер

Врешті Віра Брежнєва підтвердила факт розлучення з Костянтином Меладзе, про яке ходили чутки останні півтора року. Як розвивався роман між співачкою та продюсером?

У 2000 році стартував надзвичайно успішний гурт “ВІА Гра”, який спочатку був дуетом, а коли його учасниця Надя Грановська (Мейхер) пішла в декрет, перетворився на тріо. У 2003 році до проєкту приєдналася Віра Брежнєва.

За офіційною версією, дівчина вийшла на сцену під час концерту гурту в тодішньому Дніпродзержинську. Так вона потрапила на очі Костянтину Меладзе. Насправді ж, як стверджує блогер Беспалов, Віра була дівчиною місцевого кримінального авторитету, ходила з охоронцем й саме через договірняк із братками потрапила за лаштунки “ВІА Гри”.

Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе виглядали щасливими

Хоч би що там було, Костянтин Меладзе й Віра Галушка знайомляться і між ними спалахують почуття. Пісня “Салют, Вєра” якраз присвячена тому коханню. Звісно, Брежнєва усвідомлює, що коханий не покине дружину та трьох дітей заради неї, тому намагається облаштувати особисте життя іншим чином.

На весіллі Ольги Романовської вона знайомиться з Михайлом Кіперманом. Вони одружуються. В пари з’являється на світ донька Сара. Чоловік вкладає чималі кошти в сольну розкрутку дружини. Після розлучення з бізнесменом білявка отримує чималі відступні.

За 7 років після весілля пара розлучилася

Віра знову починає співати пісні Меладзе, що свідчить про відновлення стосунків. У 2015 році дружина Костянтина сама подала на розлучення після 19 років подружнього життя. Звільнившись від Яни Сумм, чоловік урешті зміг поєднати долю зі своїм багаторічним коханням.

Віра з Костянтином зіграли весілля в Італії. Зробили це тайкома, та преса все одно дізналася про це. Далі приховувати правду вже не було сенсу. Коли почалася повномасштабна агресія проти України, обоє виїхали з росії.

От тільки після того пару разом ніхто не бачив. Довгий час ходили чутки, що зірка прийняла бік України, а її чоловік цього не зробив. Тому і посварилися. Та хай там як, розлучення все-таки відбулося влітку 2022 року.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.