Мурахи по шкірі: Руслана Писанка, Ніна Матвієнко, Оксана Муха, Алла Мазур та інші зірки, в яких був чи є рак

Дехто зі знаменитостей не соромиться говорити про онкологічні проблеми, широко висвітлюючи процес лікування та одужання. Та є й такі, що тримають усе в таємниці до останнього.

Алла Мазур

Алла Мазур здолала рак

Коли прийшли невтішні результати біопсії, телеведуча спочатку не повірила. Врешті не злякалася й не опустила рук. Натомість почала відшукувати інформацію про методи лікування. Жінка виконувала всі настанови лікарів. Водночас не приховувала від близьких та колег свій діагноз. Можливо, їхня підтримка укупі зі стараннями лікарів й призвели до позитивних результатів.

Оксана Муха

Оксана Муха бореться з онкологією

Торік у вересні переможниця “Голосу країни” зітхнула з полегшенням – вона спромоглася здолати онкологічну недугу. Та радість співачки була недовгою. Невдовзі знову почалися метастази. Підопічна Дана Балана не втрачає надії, що вдасться відбити цю чергову онкоатаку. Оксана порадила шанувальникам не затягувати з відвідинами лікаря, щойно відчули нездужання, бо запущену хворобу лікувати набагато складніше.

Руслана Писанка

Рак здолав Руслану Писанку

Чоловік зірки Ігор Ісаков саме займався організацією похорон тещі, як зателефонувала Руслана з Німеччини й сповістила, що в неї виявили пухлину. Писанка нікому не сповіщала про свою недугу. І навіть коли лежала після хіміотерапії, подружки телефонували, розповідали про свої проблеми, а вона підтримувала й підбадьорювала. Смерть всенародної улюблениці стала для широкого загалу справжнім шоком. Поховали жінку в червні 2022 року на Байковому кладовищі.

Ніна Матвієнко

Ніна Матвієнко померла через онкологію

Сповістивши сумну новину про смерть мами 8 жовтня, донька Тоня не стала вдаватися в подробиці причин. З’ясувалося, що співачка боролася з раком, перенесла дві операції, але не дозволила сповіщати прихильникам про хворобу. Жінка хотіла, щоб люди її запам’ятали здоровою, співучою та веселою.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.