Заріцька, Монатік, Соловій не здобули перемоги в талант-шоу: натомість сьогодні стали справжніми зірками

Співочі талант-шоу здатні зробити з нікому невідомої людини справжню зірку шоубізу. Своїм шансом засяяти на українській сцені чудово скористалися Монатік, Соловій, Заріцька, Алексєєв.

Сьогодні вони знамениті й відомі артисти. А колись бігали по кастингах талант-шоу й не завжди досягали успіху. Зокрема, жодному з цих співаків не вдалося здобути перемогу в шоу.

Monatik

Монатік на Х-факторі

Дмитро 2010 року намагався підкорити “Х-фактор”. 24-річний молодик замахнувся на репертуар “Океану Ельзи”. Зіркові тренери хоч і взяли хлопця в проєкт, але наговорили купу зауважень. Монатік покинув шоу, так і недотягнувши до фіналу.

Христина Соловій

Христина Соловій на Голосі країни

Тендітна дівчина підкорила журі “Голосу країни 3” лемківською піснею. За лаштунками відзначила, що погодиться піти у команду виключно Святослава Вакарчука. На щастя, він розвернув до дівчини своє крісло під час сліпих прослуховувань. За крок до перемоги Христина вилетіла з шоу. Натомість Вакарчук став її продюсером.

Олександра Заріцька

Олександра Заріцька на Голосі країни

Співачка з нестандартним голосом стала зіркою “Голосу країни 4”. Вона пройшла далі сліпих прослуховувань, та невдовзі покинула шоу. У 2017 році Саша вже разом із гуртом KAZKA завітала на “Х-фактор”, посівши 7 місце. Розкритикувало журі й виступ Заріцької під час нацвідбору на “Євробачення 2019”. Тоді попгурт посів 3 місце і мав усі шанси підкорити Європу, коли два перших місця відмовилися представляти Україну. Але артисти не схотіли їхати на конкурс. Тож від нашої країни тоді не поїхав ніхто.

Alekseev

Нікіта Алєксєєв на Голосі країни

Нікіта Алєксєєв у 20 років прийшов на кастинг 4-го сезону “Голосу країни”. Він пройшов далі. У батлі зустрівся з Денисом Потреваєвим, перемігши суперника. На жаль, у півфіналі молодик вибув із шоу. У 2018-му Алексєєв відбув на “Євробачення” представляти Білорусь, але вилетів відразу – до фіналу не пройшов.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.