Як виглядає розкішна квартира Ольги Сумської у новобудові в Києві: стильний ремонт і зіркові сусіди

Кілька років тому подружжя Сумської та Борисюка з донькою Анною перебралися до дворівневої квартири в новобудові. Родині стало затісно в старих апартаментах.

Відколи Ольга Сумська побралася з Віталієм Борисюком, вони тричі покращували свої житлові умови. Попервах мучилися в однокімнатній квартирі. Згодом заробили на 100-метрову оселю. А на 50-річчя актриси вирішили розширитися ще більше.

Спальня

Сумська тримала новину про цінне придбання в таємниці від широкого загалу. Та подруга Влада Литовченко на день народження подарувала конвертик із грішми на ремонт. Отже, таємниця стала відома всім. Тож довелося зізнатися:

“Ми наважилися трошки розширити квадратні метри, адже нам вже затісно. Я мріяла про свій будуар окремий, якусь ванну. І так мені цього хотілося, гардеробна. Ну, хіба я не заслуговую на окрему гардеробну?”

Тож тепер акторська родина має багато простору. Розкіш у дворівневих апартаментах можна побачити зусібіч. Пишний інтер’єр Сумська час від часу світить у мережі, роблячи селфі. Тож є можливість уявити, як виглядає елітне житло.

Будуар

Все зроблено в модних світлих та сірих кольорах з яскравими золотими та мармуровими акцентами. Мармуру в житлі дуже багато. З цього матеріалу виконаний стіл на кухні та сходи на верхній поверх.

Сходи на 2-ий рівень

Є в актриси й будуар зі світлими меблями та білим диваном, і простора спальня з величезним ліжком та іконами поряд на тумбочці.

Санвузол

Здавалося б, господиня продумала інтер’єр до найменших дрібниць, та ясновидиця Альона Курилова знайшла до чого прискіпатися. Жінка порадила не залишати сценарії біля ліжка, які Ольга читає перед сном. Екстрасенсиня пояснила, що таким чином актриса “накладає” на власне життя події, що відбуваються з її героями.

Квартира розташована в елітній новобудові. Сусіди в Сумської та Борисюка теж зіркові – Олег Винник із Таюне. Звісно, нині співак із дружиною своїм київським житлом не користується.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.