30-річний син Дмитра Коляденка проміняв Раміну Есхакзай та TAYANNA на Віру Брежнєву: заспівали дуетом

Не всі в курсі, що у Діми Коляденка до гучного роману з Іриною Білик була дружина Олена. У цьому шлюбі народився один-єдиний син. Нині Пилипу вже минуло 30 років.

Попри те, що мама й тато Пилипа Коляденка були хореографами, сам він обрав для себе по життю музичну сферу. Голос нащадка епатажного Дмитра Коляденка можна почути у свіжій композиції Віри Брежнєвої “Голос”.

Нині зірковий нащадок співає сольно під сценічним іменем Phil It. До цього був напарнику Дмитра Кадная в гурті Kadnay.

Пилип Коляденко та Дмитро Каднай

З дитинства надивившись на зворотний бік шоубізу, Пилип після школи вирішив обрати для себе нетворчу професію. Тато категорично відмовляв сина від журналістики, але він не послухався й вступив до університету.

Пилип Коляденко та Раміна Есхакзай

Під час навчання у молодика стався роман із Раміною Есхакзай, яка була на рік старша від нього. Вони зустрічалися протягом року, а потім Пилип сам припинив ці стосунки. Спочатку вирішили зробити паузу, а згодом молодик захопився іншою дівчиною.

Пилип Коляденко та Таяна

Ще одним гучним романом зіркового нащадка стали стосунки з TAYANNA. Співачка, що передала свого чоловіка під опіку Ані Лорак, знайшла собі на 9 років молодшого Пилипа. Та згодом усвідомила, що не можна тримати молодика, в якого чимало перспектив, біля себе й сама покинула коханого, хоч як це не було боляче.

Пилип та Дмитро Коляденки

У журналістиці Пилип себе не проявив. Натомість разом із Дмитром Каднаєм створили гурт KADNAY, в якому Коляденку дісталася роль бек-вокаліста, клавішника та гітариста. Згодом він вирішив зробити сольний проєкт.

Навесні фани познайомилися з першим альбомом Коляденка-молодшого “Пролог”, який автор назвав “ліками для заплутаної душі”. У п’яти мелодійних композиціях поєдналися біль втрат через війну та смерть улюбленого дідуся.

Ідея Phil It виношувалася молодиком 5 років поспіль, та лише тепер він усвідомив, що це потрібно не скільки йому особисто, як людям, що нині переживають нелегкі часи. Адже лягаючи ввечері в ліжко, українці не певні, що завтра прокинуться. Пилип став цінувати життя й втямив, що нічого не можна відкладати на завтра. Все, що можливо, слід робити сьогодні й зараз.

Схожі статті

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.