Світлана Тарабарова пригадала “фабричний” роман із Володимиром Дантесом: “Ми не знали, як це – бути вірними”

Іноді важко уявити, що в житті зірок раніше були романи з іншими знаменитостями. Тепер же минули роки, і їхні шляхи розійшлися врізнобіч. Саме таке сталося з Тарабаровою та Дантесом.

Тарабарова та Дантес

Роман між зірками Світланою Тарабаровою та Володею Дантесом започаткувався на “Фабриці зірок 2” у далекому 2008 році. Вони зустрічалися 3 роки, та бути разом не змогли через спільну токсичність.

Закохані Тарабарова й Дантес

За словами Світлани, обоє були “крейзі-дітлахами”, яких раптово накрило хвилею слави. Обоє вважали, що “вхопили бога за бороду” й не стримувалися. Закохані постійно сварилися, не поважаючи бажань одне одного:

“Ми не знали, як це – бути вірними. Ну, це вже з боку Володі…”

Кілька разів, допоки тривав роман, Tarabarova і Dantes мали намір одружитися, але не склалося. Як відомо, Світлана вийшла заміж за режисера Олексія Бондаря, на 15 років старшого від неї. А Володимир поєднав себе шлюбними тенетами з Надею Дорофєєвою, з якою згодом розлучився.

Євдокименко та Бльоданс

Не склалися стосунки й ще в однієї знаменитої пари. Син Софії Ротару Руслан замолоду був закоханий в одеську актрису Евеліну Бльоданс. Зірковий нащадок катався Ялтою на батьківському автомобілі, а Евеліна була там на зніманнях.

Закохані Євдокименко та Бльоданс

Між молодятами проскочила іскорка почуттів. За красунею-дівчиною упадало чимало чоловіків, та вона віддала перевагу Руслану Євдокименку. На жаль, ці стосунки виявилися нетривалими. Молодик мав намір вступати на навчання, то довелося розлучитися. А розділені відстанню закохані невдовзі забули про свої почуття.

Руслан одружився зі Світланою, і вони вже 30 років разом. А Евеліна Бльоданс виходила заміж тричі, але з жодним із чоловіків спільне життя не задалося.

Схожі статті

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.

Цим салатом з буряка я точно здивую своїх гостей: без майонезу, смачний і виглядає красиво. Цікавий рецепт

Ніжний буряк ідеально смакує в будь-якому салаті. Ділимось простим святковим рецептом закуски з тими, хто не любить майонез у салатах. Готується така смакота дуже просто та швидко.