Найменші в родинах: як виглядають 2-річний син Юрія Горбунова та 1-річний онук Віктора Ющенка

З часом знаменитості обзаводяться не лише дітьми, але й онуками. Цікаво подивитися, як виглядають маленькі нащадки шоуменів та політиків. Сьогодні нам випала саме така нагода.

Юрій Горбунов

Пізнє батьківство докорінно змінило телеведучого Юрія Горбунова. Колега Катя Осадча ощасливила чоловіка двома синочками – Іваном та Данилком. Здається, це було зовсім недавно, але найменшому минуло вже 2 рочки.

Менший син Юрія Горбунова зростає блондином

Якщо раніше Горбунов усі зусилля спрямовував на роботу й нові проєкти, то тепер вектор уваги змістився в дещо інший бік. Юрій так схарактеризував свій нинішній стан:

“Фокус моєї уваги з появою дітей почав зміщуватись. Де б я не був, на зніманнях нового проєкту, чи їдучи за кермом на благодійний концерт, кожна вільна хвилина мого часу наповнена думкою про дітей”.

Тож тепер найкращими годинами Горбунов вважає ті, що провів, спілкуючись із дітьми. Зі світлини з найменшим Данилом можна зробити висновок, що й синочок найбільш за все цінує моменти, проведені поряд із татусем.

Віктор Ющенко

Як зростає найменший онук третього президента, можна спостерігати за світлинами, які викладає в мережу невістка Віктора Андрійовича. Щоправда, Олена намагається трішки приховати обличчя нащадка.

Онук Віктора Ющенка з мамою

У зв’язку з війною в Ізраїлі молодичка пригадала перші дні повномасштабного вторгнення росіян в Україну. Вона тоді саме перебувала при надії. Три дні поспіль не могла заснути. Телефонувала родичам і знайомим, дізнаючись страшну правду.

Онук Віктора Ющенка

Хтось опинився в оточенні, дехто переховувався у підвалі, комусь зруйнували будинок, декотрих взагалі вбили. Тепер увесь цей жах повернувся:

“Цей біль знов мене настиг… Мені було боляче через те, що коїться у світі. Що роблять з дітками, батьками”.

Жінка продовжує молитися за мир у світі та Україні.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.