Олімпійська чемпіонка Катерина Серебрянська покинула Фагота заради англійської мрії: “Олег був неготовий”

Катерина Серебрянська була відома на всю країну не лише олімпійськими досягненнями у гімнастиці, але й романом з лідером гурту ТНМК Фаготом. Як склалася подальша доля спортсменки?

Невдовзі Катерина Серебрянська відзначить 46-річчя. Нині з великим спортом покінчено. А колись заради великих досягнень юній гімнастці доводилося виснажувати себе голодом. Батьки навіть дзвіночок на холодильник навісили, щоб донька вночі не об’їдалася.

Олімпійська чемпіонка Катерина Серебрянська

Виснажливі тренування призвели до результату – олімпійське золото в 1996 році. В якийсь момент у гімнастки під час виступу оніміла рука й стрічка полетіла не туди, куди треба. Та врешті все минулося.

Далі життя розвивалося немов у кінострічці. Разом із мамою у 1999-му відкрили дитячу школу гімнастики. За рік Катря народила сина Євгенка, перебуваючи поза шлюбом. А ще за 3 роки поховала маму. Жінка згасла через онкологію.

Катерина Серебрянська

Батько первістка був бізнесменом. З Серебрянською він не одружився, але ростити сина допомагав, оплативши навчання нащадка в Австрії. Сама Катерина, полишивши гімнастику, пробувала сили в продюсерстві, була телеведучою, стала коучем.

Катерина Серебрянська та Фагот

Більш як 4 роки тривав роман між Катериною та Олегом Михайлютою. Здавалося, що весілля з Фаготом неминуче. Чоловік знайшов спільну мову з Євгенком, але Серебрянська сама покинула коханого, надзвичайно образивши цим артиста.

Катерина Серебрянська з дітьми

Між тим спортсменка подалася до Лондона. Там Катерину ніхто не знав, тож довелося починати все практично з нуля. Жінка стала натуропаткою. Згодом переметнулася на знайому стезю – перетворилася на коуча з сімейних стосунків.

У 2015 році вона врешті вийшла заміж. Цього бізнесмена Катерина знала й раніше, але почуття прийшли не відразу. Спортсменка подарувала коханому чоловіку двох дітей – Марічку та Костика. Причому доньку народила в 39 років, а сина аж у 42.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.