Брежнєва, Еріка, Alyosha вирішили змінити сценічне ім’я на піку популярності: що спонукало до такого кроку

Артисти частенько змінюють немилозвучне ім'я, дане батьками, на щось більш привабливе. Та іноді трапляється, що протягом творчої кар'єри робити це доводиться не один раз.

Віра Галушка

Народившись Вірою Галушкою, дівчина не могла з таким прізвищем полонити мільйони фанів. Тому продюсери гурту “ВІА Гра” вирішили назвати її Брежнєвою, оскільки Віра була землячкою Леоніда Ілліча.

Віра Галушка – Віра Брежнєва – Vera

Нині часи кардинально змінилися. Нині ніхто не відчуває ностальгії за радянським союзом та його генсеком. А “братній” народ залюбки убиває українців у їхніх же оселях. Тому Віра перетворилася на Vera. Свою проукраїнську позицію артистка підтвердила купою україномовних треків.

Анастасія Кочетова

Коли прийшла на “Фабрику зірок”, вона була Настею. Звідти вийшла вже співачкою Ерікою. Стосунки з продюсером Сергієм Кузіним не склалися. Тож після закінчення 5-річного контракту, дівчина пішла від нього у вільне плавання без жодних скандалів та претензій.

Анастасія Кочетова – Еріка – MamaRika

Заразом довелося підшукувати нове сценічне ім’я. Амбітна Кочетова обрала для себе псевдонім MamaRika, запозичивши термін з афроамериканської культури. Там так називають центрову фігуру.

Олена Кучер

Дружина Тараса Тополі представляла Україну на “Євробаченні” під сценічним ім’ям Alyosha. Цим хлопчачим прізвиськом дівчинку в дитинстві дражнили двоє братів, коли вона займалася карате та кунг-фу.

Олена Кучер – Alyosha – Олена Тополя

По поверненні з Америки разом із дітьми артистки замислилася про зміну сценічного ім’я. Навіть із фанами порадилася з цього приводу. Було запропоновано чимало варіантів. Серед яких Тополька, Олекса, TOPOLENA та інші. Співачка ж обрала найбанальніше з усіх – своє справжнє ім’я Олена Тополя. В принципі, звучить непогано.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.