Українські зірки народилися в “сонячному” Магадані: дитинство Кароль та Коляденка. Огнєвіч під питанням

Виявляється, дехто з сучасних зірок народилися за межами України. Комусь навіть довелося провести перші роки життя в суворому магаданському кліматі.

Тіна Кароль

Тетянка Ліберман народилася у 1985 році в Магаданській області. Місто Оротукан не радувало гарними пейзажами, тож доводилося розважати себе музикою. Дівчинка залюбки співала у шкільному ансамблі, виступаючи на всіх святкових заходах.

Тіна Кароль у дитинстві

Згодом батьки з двома дітьми переїхали до Івано-Франківська, де майбутня співачка здобула середню освіту й подалася до Києва навчатися в музучилищі. У столиці мешкала у гуртожитку, з нетерпінням чекаючи на приїзд мами з продуктами. Додатково Тіна отримала диплом на факультеті менеджменту та логістики.

Дмитро Коляденко

Діма з’явився на світ у 1971 році на Магаданщині, коли тата відправили працювати на будівництво до Сєвєроморська. Відтоді родина дуже часто переїжджала з місця на місце. Хлопчик устигав і у звичайній школі отримувати хороші оцінки, й музичну школу відвідувати.

Діма Коляденко з мамою

Бабуся Коляденка працювала в театрі, тому залучала онука до мистецтва. Як бачимо, це в жінки дуже добре вийшло. Діма водночас є законодавцем мод, хореографом і співаком.

Злата Огнєвіч

Якщо вірити Вікіпедії, й Інна Бордюг народилася на Півночі росії, а саме в Мурманську. Це сталося у 1986 році. Коли їй було 5 років, згідно з офіційною біографією, батьки переїхали жити до Криму. Саме там майбутня зірка почала брати уроки музики.

Нещодавно, перебуваючи на концерті в Кривому Розі, Злата Огнєвіч навідалася до бабусі й відкрила сенсаційну новину: Вікіпедія бреше! Зірка сповістила, що місцем її народження є Кривий Ріг. Вона тут частенько зависала в дитинстві, тому вважає це місто рідним.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.