Як виглядають дружина, чоловік та діти померлих Сергія Сивохи та Ніни Матвієнко: були поруч до останнього

Жовтень 2023 року приголомшив українців відразу двома тяжкими втратами. Пішла з життя пісенна легенда Ніна Матвієнко та гуморист Сергій Сивохо. Звісно, найтяжче було їхнім близьким родичам.

Сергій Сивохо

Шоумен помер 17 жовтня на 55-му році життя. Чверть віку Сивохо прожив у шлюбі з Тетяною. Вони разом виростили сина, якому нині 22 роки. У відомого КВНника давно були проблеми з легенями. В останні роки хвороба почала прогресувати.

Дружина та син Сергія Сивоха

Довгий час ніхто не здогадувався, хто друга половинка Сергія. Тільки у 2016 році він показав Тетяну у “Світському житті”. Вони познайомилися на телебаченні, де дівчина вела новинну програму. Після народження первістка Савви жінка покинула роботу й стала домогосподинею.

Ніна Матвієнко

8 жовтня не стало співачки. Ніна Митрофанівна не дожила 2 днів до 76-річчя. Насправді вона народилася 13 числа, але мама записала п’яту дитину саме на 10-те. Матвієнко просила рідних нікому не розповідати про її хворобу й благала, щоб ніхто на похороні не плакав.

Чоловік Нині Матвієнко та донька Тоня з чоловіком Арсеном та донькою Ніною

Ніна Матвієнко все життя прожила в одному шлюбі з художником Петром Гончаром. Після золотого весілля жінка сповістила, що розлучається з чоловіком. Але шлюб вони так і не розірвали, а за місяць зірка наголосила, що вибачила благовірному.

Діти Ніни Матвієнко

Подружжя виховало трьох дітей. Лише донька, успадкувавши мамин голос, стала співачкою. Сини пішли по татових стопах. Вони обоє малюють ікони. Тільки Іван до того ж ще й постригся у монахи. Після анексії півострова Януарій переїхав із Кримської обителі до Ніжинської.

В одному з останніх інтерв’ю Ніна Митрофанівна сповістила, що Андрій нині перебуває в лавах ЗСУ, захищаючи Україну від загарбників. Онуків народна артистка дочекалася тільки від Антоніни. Дівчаток назвали Уляною та Ніною.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.