Тоді про Пономарьова навіть і не думала: Олена Мозгова на архівному фото показала, як виглядала у 15 років

Відома українська продюсерка Олена Мозгова показала, як виглядала багато років тому, коли їй було всього 15 років. Знаменитість тоді носила модний одяг і ще навіть не думала про шлюб із Пономарьовим

Олена Мозгова, відома українська продюсерка, нині продовжує займатись своєю основною професійною діяльністю. Крім того, знаменитість знаходить час та сили для того, аби вести особистий блог у соціальних мережах. На своїх сторінках зірка часто показує та розповідає про те, що відбувається у її житті. Крім того, продюсерка пригадує і те, яким було життя раніше.

Мозгова показала себе у 15 років

Так, наприклад, нещодавно знаменитість опублікувала на своїй сторінці у соцмережі Facebook світлину, на якій їй усього 15 або 16 років – Олена Мозгова зазначила, що не пам’ятає точної дати, коли була зроблена ця фотографія. На опублікованому кадрі майбутня знаменитість позує у модних джинсах, смугастій кофтині та широкій куртці. З аксесуарів продюсерка обрала великі сережки-кільця, а її волосся було зібране у високий хвіст.

Продюсерка Олена Мозгова показала, як виглядала 30 років тому, коли їй було всього 15 років
Продюсерка Олена Мозгова показала, як виглядала 30 років тому, коли їй було всього 15 років

Нова фотографія, якою знаменитість поділилась зі своїми шанувальниками, була зроблена близько 30 років тому. Варто зазначити, що попри той факт, що з моменту, коли з’явилась світлина, пройшло багато років, Олена Мозгова майже не змінилась. Такими ж залишились риси її обличчя, такий самий жвавий та енергійний її погляд і сьогодні.

Як відома українська продюсерка Олена Мозгова виглядає сьогодні
Як відома українська продюсерка Олена Мозгова виглядає сьогодні

Слід також нагадати, що на опублікованому знімку зображена дівчина, яка ще навіть не уявляє, що зовсім скоро почне кар’єру, яка зробить її популярною на всю країну. У коментарях до нової публікації зірки її шанувальники залишили чимало компліментів. Так, користувачі мережі відзначили почуття стилю юної Олени Мозгової, а також її незмінну красу.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.