Якої статі буде третя дитина у Лілії Ребрик: дружину Андрія Дикого виказав животик

Зазвичай, коли жінка при надії виношує дитину 9 місяців, близьким та люблячим людям цікаво дізнатися, хто з'явиться на світ: хлопчик чи дівчинка. Але хто б це не був, його чекають з нетерпінням.

Загалом, зіркова телеведуча та актриса Лілія Ребрик відверто та щиро ділиться подробицями свого сімейного життя. Але цього разу, після повідомлення про свою вагітність, вона не стала розсекречувати стать дитини, що очікує.

Така інтрига сколихнула не тільки рідних та друзів актриси, які за її словами “роблять ставки”, а і прихильників актриси у соцмережі.

Інтуїція чи прикмети

Оскільки Лілія заявила, що цього разу, на відміну від попередніх вагітностей, її інтуїція їй нічого не підказує, то люди з азартом пропонують визнати стать малюка за допомогою народних методів: по групі крові батьків, їх датам народження, по гороскопах батьків. А через те, що широкий загал такої інформації не має, а бачить тільки світлини Ребрик,  то надійним способом вважає визначати стать за формою животика мами.

Вважається, що якщо у жінки животик “гострий” і стирчить, то варто чекати хлопчика, а от якщо животик збільшується в ширину і добре помітний зі спини, то там зростає дівчинка. Зрозуміло, що такі прогнози мають розважальний характер.

Родина Лілії чекає нового свого члена з нетерпінням. Поки ще молодша донька Поліна охрестила малюка “пузожителем”, часто питає в мами, як він там почувається, цілує живіт та збирає для нього свої іграшки.

“Як добре, що я цю іграшку зберегла, маленький братик чи сестричка буде гратися”,- каже дитина.

Старша Діана, як більш досвідчена у цьому питанні людина, намагається відповідати сестричці на безліч її запитань.

Сама Лілія жартома говорить, в неї у животі сидить “інтриган, який не дає жодних підказок”.

Але головне для мами не її стать. Головне, щоб її дитина, яку їм з чоловіком “подарував всесвіт” народилася здоровою.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.