Дівчина з Хмельницького, яка підкорила український шоу-бізнез: Леся Нікітюк зізналася, чому вона ще самотня

Деякі зірки шоу-бізнесу підкорюють мільйони людей своєю красою та харизмою, самі ж при цьому почуваються самотніми. Невже з великої кількості чоловіків, що їх оточують, не можна знайти собі пару?

Її часто називають “колишня Притули”, бо починала вона свій зірковий шлях тоді ще маловідомою ведучою з програми, яку вела поряд з відомим на той час Сергієм Притулою. Після того, як вона зайняла місце Ольги Фреймут, до неї спочатку віднеслися глядачі, що називається, “з прохолодою”. Але дівчина з Хмельницького Леся Нікітюк зуміла переконати всіх у тому, що вона — краща та закохати у себе глядацьку аудиторію.

Гуморна та відкрита жінка тримає за сімома замками двері у своє особисте життя, не впускаючи туди нікого. Хоча одного разу вона все ж таки причинила ті дверцята та розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній про стосунки зі своїм сусідом, що тривали два з половиною роки. На жаль почуття не вдалося зберегти, причиною розриву стала Лесина робота та шалена популярність телеведучої.

19 жовтня цього року зірка екрану відсвяткувала 36 день свого народження та виклала в інстаграм своє фото.

Як бачимо, поряд з нею, як і раніше, немає чоловіка, що мав би бути у такий день. Отже, наскільки відомо, серце зірки є вільним.

Яким повинен бути обранець

Сама Леся дуже вимоглива до майбутнього обранця. Як зізнавалася Нікітюк, поряд з собою вона хоче бачити людину стресостійку, таку, що має почуття гумору та вміє приймати рішення, а потім відповідати за них. Він також повинен любити батьків, бути захисником та партнером.

І хоча дівчина інколи почувається самотньою, вона впевнена, що свою людину відчує серцем. Вона навіть планує своє весілля та відкладає на нього гроші. А поки що скрасити самотність їй допомагає блондин, на ім’я Рафік — улюблений пес телеведучої. Що ж все має свою ціну, і слава — теж.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.