Названий та рідні: подруга Ані Лорак гімнастка Лілія Подкопаєва розповіла, що відчуває до кожного з дітей

Сильні та цілеспрямовані люди, як правило, досягають успіхів в усьому: в роботі, творчості або спорті, в сім'ї та вихованні дітей. Вони вміють приймати важкі рішення, а потім відповідати за них.

Прикладом того є Олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва. Завдяки сталевому характеру тендітна дівчинка, яка виховувалась бабусею, досягла неймовірних результатів у спортивній кар’єрі. Але вона у своєму житті зробила те, на що зважиться не кожна пересічна людина.

Лілія Подкопаєва зараз мати трьох дітей: двох доньок та сина. Доньки у Лілії хоч і від різних чоловіків, але рідні, а от син — її названа дитина.

Справжнє диво

Коли гімнастка вийшла заміж вперше за бізнесмена Тимофія Нагорного, то лікарі повідомили парі, що Лілія не може мати дітей. Після того, як шок від сумної новини пройшов, жінка разом з чоловіком прийняла складне рішення — всиновити дитину. Пара об’їхала багато дитячих будинків країни й, нарешті, як згадує Подкопаєва, 6 місячний хлопчик “обрав її”. Сина назвали Вадимом. Мабуть, за такий вчинок Господь подарував парі майже рівно через рік власну дитину. Сама Лілія вважає це справжнім дивом. Доньку Лілія назвала Кароліною на честь своєї подруги Лорак.

Здавалося б, що все склалося щасливо, якби не розлучення з чоловіком. Але Лілія не була б по життю чемпіонкою, якби впала у відчай та склала руки. Вона знайшла в собі сили стати щасливою знову. Зараз у новому шлюбі в неї підростає донька Евеліна, якій цього року виповнилось 4.

Таким архівним фото поділилася Лілія.

Лілія, як матір, яка любить своїх дітей, для кожного з них знаходить слова любові та підтримки.

Вітаючи сина з Днем народження, вона називає його своєю “опорою та серцем”

“Я завжди пам’ятатиму нашу першу зустріч, коли взяла тебе на руки, коли поцілувала та обійняла тебе. Сину, смійся, люби, живи повним життям, роби помилки, вчися, будь міцніше!”,- наказує йому мама.

Старшу доньку вона закликає, вітаючи в інстаграмі, берегти “своє безмежне море”, яке у кожного в душі, пише, що “не може уявити світ без неї”. Ну, а молодшій донці, дістається уваги мами зараз більш за всіх. Не потрібно зайвих слів, достатньо подивитися пости Лілії під фото її крихітки.

Схожі статті

Картопляні деруни з часником: удосконалений рецепт без додавання муки та яєць. Завжди хрусткі та апетитні

Картопляні деруни з часником чудово підходять як для сніданку, так і для обіду чи вечері. Ця страва відмінно підходить для тих, хто цінує простоту приготування.

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.