Ольга Сумська, Остап Ступка, Софія Ротару не виховували первістків: діти зростали з бабусями та дідусями

Зірковим батькам зазвичай ніколи опікуватися власними дітьми. От і проводять дитинство малюки в родинах бабусь та дідусів. Не оминула подібна доля Тоню Паперну, Дмитра Ступку, Руслана Євдокименка.

Тоня Паперна

Мама дівчинки Ольга Сумська розлучилася з татом Євгеном Паперним, коли Тоня була ще зовсім маленькою. Оскільки невдовзі актриса вийшла заміж удруге за Віталія Борисюка, то їй було не до дитини-первістка.

Тоня Паперна з мамою Ольгою Сумською

Отже, дитячі роки Паперна провела переважно з бабусею та дідусем. Вона з теплотою пригадує, як разом із дідусем вибиралися з етюдником на природу й малювали осінь. За лаштунками Тоня теж частенько перебувала, але актрисою тоді бути не хотіла. Мріяла, що коли виросте, стане бізнесвумен.

Дмитро Ступка

Коли хлопчик народився на світ, його татусю було всього 19 років. Звісно, в такому юному віці Остапу Ступці було не до виховання первістка. У нього були зовсім інші пріоритети в житті.

Дмитро Ступка з дідусем Богданом

Тож хлопчик переважно проводив час у родині свого зіркового дідуся Богдана Ступки. Стосунки між бабусею, колишньою балериною, та дідусем стали для хлопчика ідеалом. Він теж волів би, щоб його дружина займалася затишком у домі, а не робила кар’єру.

Руслан Євдокименко

Нині Софія Ротару страшенно шкодує, що народила лише одного сина, але в юності вони з чоловіком Анатолієм Євдокименком були настільки захоплені творчістю, що про інше не думали. Навіть щоб народити цю дитину, Соні довелося піти на хитрість.

Руслан Євдокименко з мамою Софією Ротару та батьком Анатолієм

Сказала, що завагітніла, чоловік втратив пильність, і все сталося. Коли Русланчик з’явився на світ, свекруха лежала в лікарні, тож допомагав няньчити малюка свекор. Отак і зростав перші роки хлопчик у дідуся, допоки батьки гастролювали по всіх усюдах.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.