37-річна Ірина Сопонару в стрижці з чубчиком здивувала прихильників: зірка змінилася до невпізнання

Недільного дня Ірина Сопонару відзначила 37-річчя. З цієї нагоди зірку "Жіночого кварталу" запросили в програму "Сніданок з 1+1". Глядачі були вражені новим іміджем гумористки.

Впізнати Ірину Сопонару в новій зачісці з чубчиком і заокругленими щічками просто неможливо. Зіркова гостя говорила про дитинство, юність, заручини й хвалилася каблучкою від нареченого-англійця. А присутні в студії ведучі не могли відвести погляду від актриси.

У 37 років Ірина Сопонару кардинально змінилася

Навіть поцікавилися, у зв’язку з чим зірка настільки кардинально змінила імідж. Ірина зізналася, що нічого видатного в житті не трапилося. Просто захотілося чогось новенького. Розмірковувала над пірсингом, але не наважилася. Натомість нову зачіску з чубчиком зробила залюбки.

Ірина Сопонару з нареченим Рісом

Глядачі взялися жваво обговорювати вигляд гумористки. Дійшли висновку, що круглі щічки та безрозмірна кофта приховують жіночу таємницю. Напевно, Сопонару перебуває при надії, тому і поповнішала:

“Я вважаю, що Іра вагітна. Ну, якщо це зміна іміджу, то спроба не вдала”.

Щоправда, переважна більшість прихильників схилилися до думки, що знаменитість усе ж не чекає на дитину, а трішки перестаралася з ботоксом:

“Що ти з собою зробила, Ірино, навіщо? Ти гарніша була”.

“Це що, бджоли покусали? Сама худенька, а обличчя на вигляд “важке”. Зловживання процедурами дає зворотний ефект”.

“Сама на себе не схожа”.

Обручка Ірини Сопонару

Тепер кожен може порівняти світлини Ірини до дня народження й після і зробити висновки, чи пішла нареченій на користь зміна іміджу. Якщо зірка й справді перебуває при надії, то доведеться пришвидшитися з весіллям. Раніше Сопонару сповіщала, що шлюбна церемонія запланована на травень. Можливо, знаменитість планує спочатку народити нащадка, а вже потім відгуляти весілля.

Схожі статті

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.

Замінила лише один інгредієнт і вінегрет став втричі смачнішим: напрочуд вдалий та бюджетний рецепт

Такий простий салат, як Вінегрет можна приготувати по-новому і надати йому нових відтінків. Спробуйте вінегрет за цим рецептом і ви будете готувати цей салат тільки так.