Може повторити долю Віри Брежнєвої: поки ще дружина Валерія Меладзе Джанабаєва показала мішки під очима

Шанувальників творчості братів Меладзе надзвичайно приголомшила новина про розлучення Костянтина з Вірою Брежнєвою. Схоже, подібна доля очікує найближчим часом і дружину Валерія.

Чутки про негаразди в родині Валерія Меладзе та його другої дружини Альбіни Джанабаєвої останнім часом постійно гуляють в інфопросторі. Через цькування в росії, артист воліє переважну частину часу проводити за кордоном.

Альбіна Джанабаєва удає, що у них Валерієм Меладзе все добре

В нього заплановано купу концертів у європейських країнах, був тур по Америці, корпоративи в ОАЕ та інших місцях скупчення багатіїв. Тим часом Альбіна Джанабаєва, якщо вірити соцмережам, має постійне місце перебування у москві, а значить, чоловіка у поїздках не супроводжує.

Альбіна Джанабаєва й Валерій Меладзе з їхніми спільними дітьми

Нещодавно Меладзе-співак видавав заміж свою старшу доньку. Гучне весілля відбулося в Грузії. Артист під час шикарного грузинського застілля веселився, як міг. І кавказькі тости проголошував, і з рогу вино пив, і виконував власні хіти для публіки, що зібралася, аби привітати молодят.

От тільки на численних відео з місця гулянки, які потрапили в мережу, дружину Валерія ніхто не помітив. Перша дружина була, їхні спільні доньки теж. Чому ж Меладзе проігнорував благовірну і не взяв на родинне свято?

Альбіна Джанабаєва показалася без мейкапу

44-річна Альбіна Джанабаєва всіма силами намагається довести публіці, що в її родині все гаразд, і вони з чоловіком разом. Навіть зрідка викладає спільні світлини. Але останні селфі у Сторіз, де жінка перебуває без макіяжу, свідчать про інше – у такому вигляді захопити увагу грузинського мачо практично неможливо.

Попри швидке згасання, Альбіна хоче показати, що все гаразд, і викладає поряд зі своєю світлиною з мішками під очима ще й фото горобини. Напевно, натякає, що “в 45 баба ягодка опять”. Але ж чудово розуміє, що довкола купа молодих дівчат, які ладні відбити у неї Валерія так само як колись вона вчинила з його першою дружиною. І троє дітей у цьому питанні на заваді не стануть.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.