Як виглядає чоловік Ніни Матвієнко, який пережив дружину: провів артистку в останню путь весь в чорному

На початку жовтня цього року у вічність відійшла легендарна артистка Ніна Матвієнко. Як виглядає чоловік співачки, з яким вона провела все життя та виховала трьох дітей?

Однієї з найвідоміших українських співачок Ніни Матвієнко не стало 8 жовтня 2023 року. Знаменитість не дожила до свого дня народження декілька днів, відійшовши у вічність після тривалої боротьби із захворюванням, яке родина артистки тримає у таємниці. Для всієї України новина стала справжньою трагедією – у такі важкі часи творчість та щира усмішка Ніни Митрофанівни неабияк підтримувала українців.

Втім, найважче подію переживають найрідніші люди, які були у житті Матвієнко старшої – її донька Тоня зі своєю родиною, двоє синів зірки та її чоловік Петро Гончар, український художник. Стосунки зіркової пари пережили чимало випробувань, але врешті вони залишались разом до самого кінця. Чоловік Ніни Матвієнко, звісно, прийшов на церемонію прощання з коханням усього свого життя.

Як на похороні Ніни Матвієнко виглядав її чоловік Петро Гончар
Як на похороні Ніни Матвієнко виглядав її чоловік Петро Гончар

На похороні знаменитий український художник, як і заведено, був у чорному одязі. Петра Гончара було важко впізнати – на його обличчі відбивалось стільки скорботи та важких емоцій, що митець буквально перетворився на іншу людину. На відміну від своєї доньки Тоні Матвієнко, яка виховано та стримано дарувала гостям невелику усмішку на знак вдячності за пам’ять про маму, Петро Гончар увесь час зберігав один і той самий вираз обличчя.

Петра Гончара було не впізнати у день прощання з його померлою дружиною Ніною Матвієнко
Петра Гончара було не впізнати у день прощання з його померлою дружиною Ніною Матвієнко

Нагадаємо, що похорон відомої української артистки пройшов 11 жовтня. Віддати шану знаменитості прийшло чимало відомих українських постатей. На церемонію прощання завітали й молоді представники вітчизняної сцени, й колеги Ніни Матвієнко, з якими вона свого часу починала кар’єру. Крім того, на похороні можна було побачити й представників політики. Так, провести в останню путь Народну артистку прийшов київський мер Віталій Кличко та спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.