Ауріка Ротару відкрила місце перебування сестри: “Соня – під Києвом у своєму будинку. Син Руслан – із нею”

Днями сестра Софії Ротару Ауріка відзначила 65-річний ювілей. Зустрівшись із журналістами, розповіла багато родинних секретів. Зокрема, сповістила, де перебуває знаменита старша сестра.

За словами Ауріки Ротару, Софія Михайлівна з України нікуди не виїжджала. Вона продовжує мешкати у родинному гніздечку під Києвом попри повідомлення в пресі, що виїхала за кордон. Подейкували, що народна артистка перебралася до Італії чи навіть до Америки, де має нерухомість.

Сестри Софія та Ауріка Ротару

Однак родичка краще знає, що після виїзду з Криму сестра мешкає у селищі П’ятихатки. Більш того, син Руслан, який безрезультатно намагався покинути країну у 2022 році та був завернутий прикордонниками, перебуває поруч із мамою:

“Соня – під Києвом, у своєму будинку, як завжди. Син Руслан – із нею. Так було й раніше – вони живуть там усі разом, як у минулі роки”.

Тоді незаконно перетнути кордон України разом із Русланом Євдокименком намагався і його син Анатолій. Онуку Софії Ротару врешті вдалося це якимось чином зробити й опинитися в Європі. Батько ж про себе відтоді не давав жодних звісток.

Будинок Софії Ротару

Будинок, в якому мешкає родина Ротару, стоїть серед соснових дерев. Він доволі великий, має панорамні вікна. Поряд будиночок для гостей й альтанка для відпочинку. Господиня попри поважний вік залюбки копирсається у землі. Навіть результати своєї праці виклала якось в Інстаграм. Тож разом із шикарною клумбою квітів усі побачили гарний маєток Софії Михайлівни.

Основний будинок і для гостей на обійсті Софії Ротару

В Ауріки Ротару, яку насправді звати Аурелією, теж є власний будинок неподалік столиці. Там у неї чималий город та сад. У тепличці жінка вирощує помідори, огірки, перець, баклажани без нітратів. Є полуниця, аґрус, смородина, виноград. Цьогоріч ювілярка зібрала чималий врожай яблук, то волонтерами передала надлишок на фронт.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.