Ольга Сумська продовжує тримати на короткій відстані колишнього та нинішнього чоловіків: “Кохання на трьох”

Попри те, що Віталій Борисюк відбив у Євгена Паперного дружину Ольгу Сумську, нині всі ці пристрасті залишилися в минулому. Ніхто ні на кого не ображається. Ще й гуртом виходять на сцену.

Любовний трикутник між Ольгою Сумською та її благовірними Євгеном Паперним та Віталієм Борисюком, схоже, розтягнувся на роки. Актриса зі своїм другим чоловіком вже й срібне весілля встигла зіграти, а перший чоловік жінки продовжує завжди залишатися поряд.

Ольга Сумська з колишнім Євгеном Паперним і нинішнім Віталієм Борисюком

От і в комедійній виставі “Кохання на трьох” це тріо виходить на сцену разом. Причому героїня Ольги, за сюжетом, заміжня за героєм Паперного, а з Борисюком у жінки неоднозначні стосунки.

Як ці перипетії, що розгортаються на сцені, схожі на буденність життя! У своєму Інстаграм-акаунті Сумська виклала шматочки відео з вистави, де можна побачити Ольгу в обіймах Євгена, а обох чоловіків поряд у діалозі.

Ольга Сумська з нинішнім Віталієм Борисюком

Роки минають, але артисти продовжують випромінювати жагу до життя й оптимізм і не соромляться всім гуртом їздити на гастролі. Не сваряться й не згадують колишні образи.

Колись давно Віталію довелося залучити чимало сил, щоб відбити у Євгена його дружину. Не зупинила чоловіка навіть наявність у подружжя маленької донечки Тоні. Ольга довго не наважувалася розлучитися з першим чоловіком.

Ольга Сумська з колишнім Євгеном Паперним

Та коли Паперний дізнався про зраду, розлютився так, що справа дійшла до рукоприкладства. Тож схопила дитину на руки й втікала посеред ночі світ за очі. А насправді опинилася в Борисюка.

Відтоді пара не розлучалася. В другому шлюбі в Ольги Сумської народилася донька Ганна. Нині вона разом із батьками грає у театрі. Закохані збиралися обвінчатися, та так і не здійснили подібного наміру, хоча разом уже третє десятиріччя поспіль.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.