Катя Осадча “косить” під Дорофєєву: вбралася у штанний костюм, як у Наді. Прагне молодитися для Горбунова?

Обговорювати зовнішність зіркових осіб прийнято в усьому світі, тим більше, що й самі зірки не просто провокують на це, а навіть запрошують, ставлять питання та проводять опитування.

Зіркова телеведуча, яскравий інтерв’юер популярної програми “Світське життя”, дружина не менш відомого шоумена Юрія Горбунова Катерина Осадча днями влаштувала опитування, чи зможуть її шанувальники здогадатися, для якого видання вона нещодавно позувала та знімалась у фотосесії. У своєму сторіз Катерина розмістила відео, у якому демонструвала елегантний сучасний образ ділової та вишуканої жінки.

Для цього Катя вбралась у штанний костюм сірого кольору, білосніжну сорочку з прикрасою на шиї під комірцем з жовтого металу. На ногах в Осадчої білі кросівки.

Такий вигляд багатьом нагадав вигляд молодшої за Осадчу Наді Дорофєєвої. Користувачі соцмережі одразу прийнялися порівнювати зовнішність обох жінок у майже однакових костюмах.

Дорофєєва та Осадча в майже однакових костюмах
Дорофєєва та Осадча в майже однакових костюмах

Та 40 річну Осадчу ця тема не бентежила. Набагато цікавіше їй було згадати, як 25 років тому вона, бувши молодою моделлю, також позувала для глянцу у майже такому ж костюмі.

Модель Катерина Осадча 25 років тому й зараз
Модель Катерина Осадча 25 років тому й зараз

“Така сама, тільки зморшок побільшало”,- прокоментувала Катя, порівнявши себе з собою.

І справді великої різниці знайти не вдасться: все та сама елегантність, вишуканість, мінімум косметики, натуральне сяяння обличчя шкіри, стриманість поз та міміки. А що стосується зморшок, то було б дивно, якби сталося інакше. Втім, розгледіти зморшки вдається не кожному.

Шанувальники Катерини одразу відреагували на запрошення ведучої здогадатися, для якого видання Осадча пригадала свою професію моделі, і назвали відомий жіночий журнал мод Vogue, з яким ведуча та модель співпрацює не один рік.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.