Як виглядало весілля Мурата Налчаджиоглу і Лілії Реус: дружина турка видалила сімейний статус і фото

Відомий український бізнесмен і його дружина Лілія Реус зіграли весілля на початку цього літа. Яким було свято, світлини з якого новоспечене подружжя видалило?

Мурат Налчаджиоглу, відомий український бізнесмен, та його дружина Лілія Реус зіграли весілля на початку літа цього року. Зіркова пара до цього довго зустрічалась і почала разом жити, але весілля закохані відкладали через повномасштабне вторгнення. Втім, не встигло пройти навіть року з моменту одруження закоханих, як вони, найімовірніше, посварились.

Весілля Налчаджиоглу та Реус

На сторінці дружини Мурата Налчаджиоглу Лілії Реус нещодавно зникли всі фотографії з її обранцем. Знаменитість не залишила навіть весільних світлин. Така дивна поведінка зіркової пари наштовхнула шанувальників на думку про те, що між ними могла пробігти кішка. Знаменитості не коментували причин, чому вирішили видалити спільні фотографії, але чутки про їхнє розлучення вже заполонили мережу.

У мережі залишились світлини з весілля відомого українського підприємця Мурата Налчаджиоглу
У мережі залишились світлини з весілля відомого українського підприємця Мурата Налчаджиоглу
Яким було весілля Мурата Налчаджиоглу з його обраницею Лілією Реус
Яким було весілля Мурата Налчаджиоглу з його обраницею Лілією Реус

Так, підписники та шанувальники Мурата Налчаджиоглу та його дружини Лілії Реус почали настільки активно намагатись дізнатись, що стало причиною такого незвичайного рішення, що нерви чоловіка здали. Сьогодні, 27 жовтня, відомий український підприємець повідомив, що він тимчасово покидає всі соцмережі, аби відпочити від них. Чоловік пояснив, що таке його рішення спричинила занадто зухвала поведінка підписників.

Лілія Реус і Мурат Налчаджиоглу вирішили видалити спільні світлини на своїх Інстаграм-сторінках
Лілія Реус і Мурат Налчаджиоглу вирішили видалити спільні світлини на своїх Інстаграм-сторінках

Мурат Налчаджиоглу висловився про те, як користувачі мережі намагаються лізти в його особисте життя, хоча він попросив цього не робити. Знаменитість зазначив, що деколи підписники сильно переходять межу, адже намагаються не просто з’ясувати те, що їх цікавить, а навіть дати поради йому стосовно його особистого життя.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.