Наталія Мосейчук зробила рваний чубчик, та втомлене обличчя це не приховало: безліч зморшок у колеги Мазур

Її називають найелегантнішою ведучою телеканалу. Відчуття сучасного стилю в одязі та макіяжі, прихильність вишуканим класичним образам зробили такою Наталію Мосейчук.

П’ятдесятирічна зіркова телеведуча Наталія Мосейчук ніколи не дозволяє собі з’явитися на екрані одягнутою без смаку або з обличчям, що перевантажене гримом. Інша річ — інстаграм. Іноді пані Наталія викладає свої фото зовсім без макіяжу і, заради справедливості, вони не дуже відрізняються від тих, над якими попрацювали спочатку гримери, а потім фотографи. Для своїх років жінка знаходиться у чудовій формі.

Це при тому, що сама вона завжди підкреслює, що в неї ніколи не вистачає часу на спа-салони або походи в салони краси. Все чим користується Наталія в повсякденному житті для прикрашання себе — це губна помада та туш у косметичці.

Майже ніколи не мінялась

Багато років телеведуча не зраджувала іміджу, який обрала колись: класичний стиль в одязі, в макіяжі — мінімалізм та стриманість: основний акцент на очі, пастельні кольори помади, не яскраві рум’яна. Зачіска її теж протягом багатьох років залишалася незмінною: пряме темне волосся, підстрижене без чубка стрижкою середнє каре.

Та, мабуть, іноді й таким “залізним леді” як пані Мосейчук хочеться щось змінити у собі. Так, нещодавно на своїй сторінці в інстаграм телеведуча виклала своє фото, на якому видно, що вона трошки змінила свою зачіску, зробивши модний рваний чубчик.

Багато хто з користувачів соцмережі одразу відмітив, що, не зважаючи на сучасну стрижку, останнім часом пані Наталія виглядає трохи втомленою. Можливо це результат того, що телеведуча та журналістка багато працює. Часто за ради того, щоб взяти цікаве інтерв’ю, відправляється у тривале відрядження. А, можливо, на зовнішності позначилось те, що телезірка нещодавно піддалася цілому шквалу критики через те, що хотіла разом  з Аллою Мазур, Юрієм Горбуновим та ще деякими особами взяти на поруки Ігоря Коломойського, якому суд обирав запобіжний захід.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.