Батькові братів Меладзе виповнилося 90 років: як виглядає глава родини й мама зіркових чоловіків

29 жовтня батько братів Меладзе Шота Костянтинович відзначив 90-річчя. З цієї нагоди Валерій Меладзе показав не лише, як виглядає ювіляр, але й засвітив у мережі обличчя мами.

Шота та Нелі Меладзе виховали трьох чудових дітей – двох братів Валерія та Костянтина, різниця між якими складає 2 роки, та доньку Ліану. Ні батьки, ні бабуся й дідусь не були причетні до музичної сфери. Всі вони працювали інженерами.

Брати Меладзе в дитинстві

Мріяли, що й сини підуть їхніми стопами, тому й відрядили навчатися на корабелів до Миколаєва. Сини виконали батьківську волю й отримали дипломи. От тільки працювати за спеціальністю не поспішали.

Ще за студентських років брати створили музичний гурт “Діалог”. Дуже довго не могли просунутися у шоубізнесі, допоки їх не запросила на “Різдвяні зустрічі” Алла Пугачова. Це стало зірковим часом для Валерія й Кості.

Брати Меладзе в дитинстві з батьками

До москви їхали на третій полиці потяга. На виступ Валерій вдягнув чужі окуляри від сонця й сорочку. Та згодом ситуація різко змінилася. Меладзе стали надзвичайно популярними, й грошенята полилися рікою. У цю сферу брати Меладзе залучили й сестру. Ліана стала продюсеркою центру звукозапису Velvet Music.

Брати Меладзе з другими дружинами Вірою Брежнєвою та Альбіною Джанабаєвою

У дитинстві, яке минуло в Баку, Костя був слухняною дитиною, чого не скажеш про Валерія. Старший брат любив читати, а молодший волів увесь вільний час проводити на вулиці з однолітками.

До речі, заїкатися Костянтин почав саме тоді, коли мама перебувала у пологовому будинку, народжуючи Валеру. Тоді маленького хлопчика залишили під опікою сусідки, і він перелякався, що матуся ніколи не повернеться.

Тепер тато відомих братів має вже 90 років. Валерій від усіх дітей привітав батька з днем народження в Інстаграмі, виставивши в мережі світлину родини у повному складі, як у дитинстві.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.