Четверо синів Андрія Шевченка можуть опанувати різні професії: науковця, підводника, футболіста, музиканта

За 20 років співжиття з моделлю Крістен Пазік футболіст Андрій Шевченко встиг нажити аж чотирьох синів. Старшому днями минуло 19 років, а найменшому зараз 7 рочків.

Джордан Шевченко

Андрій Шевченко розповів про різноманітні таланти своїх дітей

19-річний красень є гордістю батьків. Цьогоріч він вступив до Єльського університету й відбув за океан. Батьки страшенно сумують за своїм Джеєм. Татусь Андрій Шевченко навіть устиг відвідати сина в місті Нью-Гейвен й дізнатися, як облаштувався нащадок на новому місці. Джордан тим часом узяв ще один додатковий курс – вивчення української мови та історії України. Торік тато з сином виступили в рамках конференції ООН з промовою на захист України.

Крістіан Шевченко

Андрій Шевченко розповів про різноманітні таланти своїх дітей

Від кого родина очікує на футбольні рекорди, так це від 16-річного Крістена. Другий за ліком син Андрія та Пазік серйозно займається цим видом спорту. Тепер вивчатиме ази спорту у футбольній академії Вотфорда. Юнак уже встиг підписати контракт із “Тоттенхемом”. А влітку, перебуваючи у спортивному таборі на Багамських островах, навіть перетнувся з футбольною легендою Мессі, зробивши спільне фото.

Александер Шевченко

Андрій Шевченко розповів про різноманітні таланти своїх дітей

У перший день жовтня Але, як його називають батьки, відзначив 11-річчя. Це третя дитина в родині. Зі світлин хлопчика в мережі можна зробити висновок, що він дуже багато рухається. Підлітка можна побачити у парку атракціонів, де він бере участь в активних іграх, і верхом на конях, і в масці для пірнання під воду. Який вид спорту обере Алекс, поки незрозуміло, але те, що фізичними даними весь пішов у батька, безсумнівно.

Райдер-Габріель Шевченко

Андрій Шевченко розповів про різноманітні таланти своїх дітей

Найменшому Шевченку 7 років. Не виключено, що цей зірковий нащадок, коли виросте, стане музикантом. Уже зараз залюбки грає на гітарі, вдаючи з себе справжнього рокера. Але до етапу дорослішання ще далеко, тож уподобання хлопчика ще можуть змінитися й не один раз.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.