Французька частина життя Олега Скрипки та Діми Коляденка: Париж, молодість, кохання, музика й танці

Далеко не всім відомо, що знамениті українці Олег Скрипка та Діма Коляденко по кілька років свого життя мешкали у Франції. Чим займалися у закордонні та чого навчилися?

Олег Скрипка

У творчий екзіл до Парижа Олег відбув у 1991 році. Два місяці пішло на вивчення французької мови, а згодом узявся й до рідної, української, якою тоді не володів. Скрипка закохався в адміністраторку гурту “ВВ” Марі Ребо. Голубки побралися.

Олег Скрипка кілька років мешкав у Франції

У Франції українець не лише співав, організовуючи різноманітні рок-фестивалі. Він ще й брав участь у театральних дійствах і навіть танцював. Звісно, не обійшлося без просування української музики на французьких теренах. “ВВ” виконував у Парижі й “Весну”, й навіть “Горіла сосна, палала”.

Олег Скрипка кілька років мешкав у Франції

Саме у Франції Олег втямив, що вино може бути не лише напоєм, але і їжею, якщо вживати його з хлібом та сиром. Тому зайнявся розвитком плантацій винограду й виноробством у Закарпатті. 1997 року Скрипка розлучився з дружиною та повернувся до України.

Діма Коляденко

Те, що хоче стати артистом, Діма усвідомив ще в 7-річному віці. Тому надалі робив чимало кроків для досягнення цієї мети. Спочатку записався у музичну школу, опанувавши фортепіано. Далі було Дніпропетровське театральне училище, де по 8 годин на добу тривали танцювальні уроки. Тож закохався у хореографію.

Діма Коляденко кілька років мешкав у Франції

По завершенні навчання Діма встиг попрацювати у театрі ляльок, потанцювати в оперетах, поставити спектаклі в театрах. А потім вирішив розширити коло знань, поступивши до Паризької школи сучасної хореографії. Навчався у місті Шенон, де репетитором українця був видатний хореограф Моріс Бежар. Тож кілька років життя Коляденко провів у Франції.

Діма Коляденко кілька років мешкав у Франції

Це, як ми знаємо, призвело до надзвичайно позитивних результатів. Кар’єра чоловіка різко пішла вгору. Він не лише керував власним балетом “Арт-Класік”, але й ставив шоу українським артистам, був постановником мюзиклів. А коли закохався в Ірину Білик, Діма ще й заспівав.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.