Французька частина життя Олега Скрипки та Діми Коляденка: Париж, молодість, кохання, музика й танці

Далеко не всім відомо, що знамениті українці Олег Скрипка та Діма Коляденко по кілька років свого життя мешкали у Франції. Чим займалися у закордонні та чого навчилися?

Олег Скрипка

У творчий екзіл до Парижа Олег відбув у 1991 році. Два місяці пішло на вивчення французької мови, а згодом узявся й до рідної, української, якою тоді не володів. Скрипка закохався в адміністраторку гурту “ВВ” Марі Ребо. Голубки побралися.

Олег Скрипка кілька років мешкав у Франції

У Франції українець не лише співав, організовуючи різноманітні рок-фестивалі. Він ще й брав участь у театральних дійствах і навіть танцював. Звісно, не обійшлося без просування української музики на французьких теренах. “ВВ” виконував у Парижі й “Весну”, й навіть “Горіла сосна, палала”.

Олег Скрипка кілька років мешкав у Франції

Саме у Франції Олег втямив, що вино може бути не лише напоєм, але і їжею, якщо вживати його з хлібом та сиром. Тому зайнявся розвитком плантацій винограду й виноробством у Закарпатті. 1997 року Скрипка розлучився з дружиною та повернувся до України.

Діма Коляденко

Те, що хоче стати артистом, Діма усвідомив ще в 7-річному віці. Тому надалі робив чимало кроків для досягнення цієї мети. Спочатку записався у музичну школу, опанувавши фортепіано. Далі було Дніпропетровське театральне училище, де по 8 годин на добу тривали танцювальні уроки. Тож закохався у хореографію.

Діма Коляденко кілька років мешкав у Франції

По завершенні навчання Діма встиг попрацювати у театрі ляльок, потанцювати в оперетах, поставити спектаклі в театрах. А потім вирішив розширити коло знань, поступивши до Паризької школи сучасної хореографії. Навчався у місті Шенон, де репетитором українця був видатний хореограф Моріс Бежар. Тож кілька років життя Коляденко провів у Франції.

Діма Коляденко кілька років мешкав у Франції

Це, як ми знаємо, призвело до надзвичайно позитивних результатів. Кар’єра чоловіка різко пішла вгору. Він не лише керував власним балетом “Арт-Класік”, але й ставив шоу українським артистам, був постановником мюзиклів. А коли закохався в Ірину Білик, Діма ще й заспівав.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.