Куди поділася Тамара Яценко з “Шоу довгоносиків”: живе з молодиком, їздить на метро і має купу заздрісників

Тамара Яценко голосно заявила про себе в "Шоу довгоносиків". Після того актриса частенько з'являлася на телеекранах, а нині кудись зникла. Дізнаймося, чим нині займається знаменитість.

Тамара Яценко є народною артисткою. У серпні актриса відзначила 68-річчя. За 40 років театральної творчості знаменитість виходила на сцену в ролі Проні Прокопівни в п’єсі “За двома зайцями” зо сім сотень разів.

Її можна побачити в “Останньому москалі”, в “Слузі народу”. Та найбільше акторка запам’яталася глядачам по “Шоу довгоносиків”. До війни Тамара Олександрівна грала в театрі. Нині має проблеми зі здоров’ям, тож поки не може працювати.

Куди поділася Тамара Яценко з Шоу довгоносиків

Замолоду Тамара навчалася у московському ГІТІСі, але дуже сумувала за Києвом, тому, ставши дипломованою актрисою, відразу повернулася в Україну. Влаштуватися на роботу в театр виявилося не так просто. Тож якийсь довелося підробляти у дитсадочку музичним керівником. Урешті закріпилася в Молодому театрі.

Куди поділася Тамара Яценко з Шоу довгоносиків

“Довгоносики” з одного боку принесли артистці шалену популярність, а з іншого трішки зіпсували подальшу кар’єру, бо театральні режисери стали відмовляти в ролях. Та все ж Яценко стала народною артисткою України. Їй одній вдалося здобути це звання, оминувши проміжкову “заслужену”.

Куди поділася Тамара Яценко з Шоу довгоносиків

Багато з колег не зрозуміли, як це сталося, дуже заздрили та навіть перестали вітатися. Коли Тамара запросила усіх на банкет з нагоди отримання звання, то заздрісники підмовили колег і навіть працівників сцени, щоб не ходили.

Офіційно заміж Яценко ніколи не виходила. Живе цивільним шлюбом із колегою Олегом Коваленком. Попри те, що жінка на 10 років старша, вони чудово ладнають між собою. Особливих статків подружжя не нажило. Мешкають у звичайній квартирі на Оболоні, їздять на метро. Дітей в Олега з Тамарою теж немає.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.