В Ірини Білик новий роман? Українська Мадонна засвітилася в обіймах нового чоловіка, і це не Коляденко

Ірина Білик в черговий раз заінтригувала шанувальників своїм прекрасним зовнішнім виглядом поряд з симпатичним молодиком. Глядачі губляться у здогадках, хто цей хлопець.

Відома зіркова співачка 53 річна Ірина Білик любить епатувати шанувальників своїми витівками, інтригуючи з ким зараз з чоловіків знаходиться у стосунках.

Чоловіків та романів у житті Ірини чимало

І
Ірина Білик показалась з новим молодиком

Так, першим цивільним чоловіком Ірини був її продюсер Юрій Нікітін. З ним у неї було кохання, але дітей через небажання чоловіка вони не мали.

Ірина ж хотіла, щоб у неї була повноцінні сім’я, тому, коли зустріла Андрія Оверчука, то пара повінчалась, а от офіційного шлюбу співачка брати не хотіла. На той момент Андрій був колишньою моделлю, а Ірина вже у певному сенсі зіркою. Після цих стосунків у пари народився син Гліб, але ніщо не змогло врятувати спільну сім’ю.

Був у співачки й шалений та тривалий роман з артистом Дмитром Коляденком, у якому вирували не дитячі пристрасті. Ці стосунки завершилися також розставанням.

Специфічним був шлюб Ірини з Дмитром Дікусаром, українським хореографом. Відомо, що чоловік молодший за Ірину на 15 років, та й офіційним шлюбом це назвати складно, бо було лише весілля в Ріо-де-Жанейро. Їхні стосунки розпались вже через 3 роки.

Офіційним же чоловіком Білик став режисер та фотограф Аслан Ахмадов, який знімав кліп на одну з її пісень. У пари з’явився син завдяки сурогатному материнству. Втім і з цим чоловіком в Ірини не склалося.

На своїй сторінці в інстаграмі Ірина останнім часом часто стала викладати фото з Дмитром Коляденком, що змусило шанувальників знову заговорити про відродження стосунків. Та ці плітки перебило нове обличчя, з яким Ірина снідала на природі. Молодик та співачка демонстрували вживання звичайної їжі, розкладеної на капоті дорого авто.

“Нащо той гламур?”,- запитувала Ірина, а чоловік запевняв, що “артисти — теж люди”.

Всі користувачі відмітили, що пара дійсно мала чудовий вигляд, але завдяки фільтрам. Також дехто став сподіватися, що має шанс зустріти артистів, яким гламур так обрид, у міській маршрутці.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.