Маша Єфросиніна відкрила секрет: спить у ліжку не сама, а з красенем, що набагато молодший за ведучу

Маша Єфросиніна відверто розповіла, з ким проводить ночі в ліжку, допоки її чоловік Тимур Хромаєв перебуває на фронті, де всіляко захищає спокій дружини та дітей.

Маша Єфросиніна дуже образилася на благовірного Тимура Хромаєва, коли він прийняв рішення стати до лав ЗСУ, не порадившись із нею. Та згодом прийняла позицію чоловіка-захисника.

От тільки тепер увечері знаменитості доводиться лягати в ліжко одній. Сімейне ложе видається занадто великим й холодним. Хоча ні! Віднедавна Маша проводить ночі у спальні не сама. Поряд із нею молодий легень.

Маша Єфросиніна показала, з ким спить в одному ліжку

Єфросиніна поділилася з підписниками свого Інстаграм-акаунту, з ким тепер ділить ліжко. Виявляється, під крильце до мами частенько проситься її 9-річний синочок. Від початку повномасштабної агресії ведуча відвезла Сашка до Польщі, де за хлопчиком доглядає мама Маші й бабуся дитини.

Маша Єфросиніна показала, з ким спить в одному ліжку

Звісно, синочок дуже сумує за мамою, татом та рідною оселею. Тож Єфросиніна час від часу влаштовує Сашку нетривалі відвідини Києва, щоб побути хоч трішки разом. Тепер у Сторіз зірки з’явилася нова світлина, де хлопчик ще зовсім сонний зі скуйовдженим волоссям. Маша сповістила, що син шалено боїться повітряних тривог і в такі моменти проситься до неї під ковдру:

“Коли дві тривоги поспіль… І ти абсолютно легітимно спиш із мамою!”

Звісно, матуся не відмовляє сину, бере до себе. А потім до ранку споглядає за соньком і лише встигає прибирати з обличчя розкидані дитячі ніжки.

У Марії з Тимуром є ще 19-річна донька Нана. Дівчина дуже не любить світитися у соцмережах. До того ж нині перебуває за межами України. Після закінчення коледжу в Канаді вона продовжила навчання у нідерландському виші.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.