Сергій Танчинець після розлучення з Анною не порвав зв’язків із дітьми: як виглядають зіркові нащадки

Під час "Танців з зірками" глядачі позиціювали Сергія Танчинця як зразкову сімейну людину. Та 2023 рік приніс сумну звістку – шлюб розпався. Де перебувають і як виглядають діти музиканта?

Фронтмен гурту “Без обмежень” Сергій Танчинець, схоже, дуже сумує за своїми дітьми. Через велику відстань татусь змушений спілкуватися з сином та донькою виключно по відеозв’язку.

Сергій Танчинець показав дітей, що мешкають у Японії

У соцмережі Фейсбук музикант розмістив свіжі світлини 14-річної Насті та 5-річного Лук’яна, які нині перебувають зі своєю мамою Анною Танчинець в Японії. Сергій підписав світлину коротко:

“Мої котики”.

Та оскільки штучні котячі вушка причеплені тільки на голівці дівчини, підписники сторінки Танчинця підправили автора:

“Там одна Киця і Мойозиво”.

Щойно почалося повномасштабне вторгнення, дружина Сергія виїхала до Японії разом із дітьми. Анна за професією сходознавиця, чудово володіє японською мовою, тому супроводжує іноземні делегації як перекладачка.

Сергій Танчинець показав дітей, що мешкають у Японії

Оці тисячі кілометрів, що розділили родину, й стали фатальними. Чоловік сповістив про розлучення з дружиною після 15 років шлюбу. Танчинець так прокоментував цю сумну подію:

“Ми пройшли непростий, але чудовий шлях разом. Далі кожен піде своїм”.

Раніше Сергій відгукувався про берегиню родинного вогнища лише в позитивному ключі. Казав, що закохався в Анну, щойно зазирнув їй в очі. Дружина змушена була миритися з його непростим характером і завжди підтримувала в усьому.

Сергій Танчинець показав дітей, що мешкають у Японії

До 15-річчя шлюбу пара не дотягнула лічені місяці. Сергій зазначив, що винних у розлученні немає. Вони залишилися в хороших стосунках і будуть разом продовжувати виховувати дітей. Всі свої ліричні композиції Танчинець раніше присвячував саме Анні. Які музичні твори писатиме тепер, залишається загадкою.

Схожі статті

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.