Дружина Влада Ями показала своє життя у США: пішла малювати з дітьми у школу. Згадала, хто вона за фахом?

Родина зіркового та колись неймовірно популярного хореографа та танцюриста Влада Ями весь час з лютого 2022 року перебуває за кордоном в Америці. Що відомо про те, чим зараз займається Лілія Яма?

Зірковий хореограф Влад Яма завжди та всюди співає дифірамби своїй дружині й, як часто кажуть, дякує небесам за зустріч з нею. Відомо що подружжя займається не тільки танцями, а й спортом. Коли Влад та Лілія будували разом кар’єру Влада в Україні, то жінка поєднувала у собі багато образів: це й обраниця зіркового чоловіка, його стиліст, адміністратор та помічниця. Згодом, коли з’явився син, вона стала мамою та  домогосподаркою.

Коли син трохи підріс Лілія проявила себе як блогерка, а також бренд-амбасадорка компанії здорового харчування.

Відомо, що коли родина майнула у США, Лілію продовжував оспівувати чоловік, для якого найвищою цінністю, як виявилось, бути поряд з дружиною та сином. За вибір таких пріоритетів Влада Яму земляки осипають шквалом критики. Тоді дружина виступила на захист свого чоловіка.

“Ніхто не має права засуджувати право вибору кожного з нас! Ніхто не знає обставин кожного…”, – відбивала чоловіка від критиків жінка.

Хто ж за фахом дружина Ями?

Майже ніколи не було відвертостей, хто ж Лілія за фахом. Лише одного разу блогерка задовольнила питання шанувальників з цього приводу і виявилося, що фах жінки далекий від сценічної та концертної діяльності. Вона вчителька. Викладачка географії та міжнародного туризму.

Нещодавно у своєму сторіз жінка поділилася тим, як в американській школі разом з сином та іншими дітьми малює картини в рамках своєї волонтерської діяльності, як можна зрозуміти з її коментаря під фото. Можливо все ж таки не дарма навчалась на вчителя?

Л
Дружина Влада Ями показала своє життя у США

Втім, основною своєю місією Лілія вважає залишатися жінкою:

“Таке щастя бути жінкою, дарувати тепло, дбати, надихати, створювати, любити, підтримувати, направляти, підіймати та вірити в найкраще, не дивлячись ні на що…”,- пише дружина Ями.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.