Старший син Сніжани Бабкіної вже дотягнувся зростом до вітчима Сергія: на кого схожий 16-річний підліток

Коли Сніжана зійшлася з Сергієм Бабкіним, в неї був маленький синочок. Тож музикант вважає Артура практично своїм рідним сином. Підліток відзначив 16-річчя і значно виріс.

Сніжана Бабкіна обожнює свого первістка. У день його 16-ліття матуся назвала сина пафосно:

“Мій король Артур. Мій перший! Мій величезний досвід. Моє поєднання сили, впертості, любові, ніжності, чуттєвості”.

Пост в Інстаграмі жінка проілюструвала світлиною, на якій перебувають утрьох – мама, вітчим та сам винуватець урочистості. Артур має дуже коротку стрижку і вже сягнув зростом до Сергія Бабкіна. Якщо зважити, що юнаки ростуть до 21 року, то Артур, найімовірніше, надалі переросте музиканта на цілу голову.

Як виглядає старший син Сніжани Бабкіної

Нині родина перебуває у Німеччині. Сергій, Сніжана і троє дітей виїхали туди на початку повномасштабного вторгнення. За це на музиканта вилили купу хейту. Сніжана захищала благовірного, немов тигриця, сповіщаючи, що він виїхав абсолютно законно та має необхідність в операції на очах.

У листопаді 2022 року Бабкін повернувся до України. Став їздити з гастролями по всій країні, влаштовуючи квартирники, які мали шалений попит. Якщо зазирнути в Інстаграм Сергія, він сповнений жовто-блакитних кольорів та патріотичних постів й сповіщень про благодійну допомогу.

Як виглядає старший син Сніжани Бабкіної

Натомість Бабкіна постійно критикують у мережі. Коли він видав пісню “Зрада”, ганьба у коментах була такою, що трек видалили з Інстаграму, тож послухати його шанувальники могли виключно на Ютубі. Звісно, деякі люди повважали пісню з дуже глибоким змістом, який далеко не всі здатні осягнути.

Та невдовзі знову спливла чергова “зрада”. З’ясувалося, що організаторами концертів Бабкіна стали російські посередники. Сніжані знову довелося відмазувати чоловіка.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.