Санта Дімопулос, записуючи блоги, засвітила власний будинок у Дубаї: оцінимо багатий інтер’єр

Нещодавно родина Санти Дімопулос перебралася до ОАЕ, де в чоловіка віагрянки є бізнес. Тепер блогерка викладає в Інстаграм пости, з яких можна судити, як виглядає оселя знаменитості.

У вересні Санта Дімопулос майже місяць перебувала в Києві. За цей час устигла змінити ім’я та навіть по батькові. Тепер за документами чорнявка є Сантою Дмитрівною, хоча раніше у паспорті був запис: Хрисанті Янісівна.

Санта Дімопулос засвітила власний будинок у Дубаї

З новими документами та спокійним серцем Санта повернулася в Дубай. Попервах, щойно почалися бомбардування Києва, родина виїхала до Франції. Змінили кілька місць, допоки остаточно не закріпилися в Еміратах.

Тут Ігор Кучеренко може вільно займатися власним бізнесом, а дружина насолоджується безпекою, комфортом та цікавим дозвіллям. Дітям також знайшлося заняття – брат та сестричка пішли до школи. Навчальні заклади розташовані зовсім поряд.

Санта Дімопулос засвітила власний будинок у Дубаї

Санта регулярно викладає в мережу світлини зі свого нового житла. Тож можна собі уявити інтер’єр оселі. 36-річна блогерка похвалилася великим гарним дзеркалом. Тепер слід очікувати від красуні селфі у повний зріст з застосуванням подібного атрибуту.

Санта Дімопулос засвітила власний будинок у Дубаї

Щоб не втратити гарних форм, чемпіонка світу з фітнесу постійно робить спортивні вправи. До цього заняття залучає й 4-річну Софійку. Тож можемо бачити, за яких обставин відбуваються уроки фізичної активності.

Санта Дімопулос засвітила власний будинок у Дубаї

Вікна у кімнаті великі, панорамні. Стіни пофарбовані у світлі кольори, а меблі – білосніжні. Під стіною величезна плазма, поряд фортепіано. Тож Софійка отримує всебічний розвиток – не лише фізичний, але й музичний.

На інших світлинах Дімопулос зняла себе в спідньому прямо в спальні. Інтер’єр цієї кімнати мінімалістичний. Є велике ліжко, світильник на ніжці й тепер уже вище згадуване чимале дзеркало.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.