Ірина Федишин з Іспанії показала, як підросли її сини: на кого з батьків схожі старший та молодший (ФОТО)

Ірина Федишин вибралася з дітьми та чоловіком у тур до Іспанії. Споглядаючи за фотозвітом зірки з місця події, можна відстежити, як підросли двоє синів подружжя.

36-річна співачка Ірина Федишин провела 3-тижневий тур містами Іспанії. Давала благодійні концерти, щоб зібрати гроші на допомогу ЗСУ. 13 жовтня прибули на місце і вже ввечері співачка вийшла на сцену в Марбельї.

Ірина Федишин показала, на кого схожі сини

Іспанський десант був підсилений Анною Добриднєвою та Сергієм Лазановським. Отак гуртом і виступали та проводили благодійні аукціони. У підсумку вдалося зробити чимало. Федишин прозвітувала про замовлення на зароблені гроші сотні дронів. Їх уже проплатили, тож невдовзі необхідні атрибути доправлять до наших захисників.

Ірина Федишин показала, на кого схожі сини

Останній день турне артисти провели в Барселоні. Ірина дозволила собі трішки розслабитися після напруженої праці й зробити селфі з чоловіком Віталієм Човником та дітьми на тлі храму Святої Родини.

Ірина Федишин показала, на кого схожі сини

Оскільки було всього 2 годинки вільного часу, сім’я українців не мала можливості відвідати інші пам’ятки цього гарного міста. Допоки одні підписники в Інстаграмі співачки захоплювалися гарним виглядом Ірини та робили компліменти синам, що останнім часом помітно підросли, інші, як годиться, вдарилися в хейт.

Найбільше злих коментаторів цікавило, чому це Човник у 40 років покинув межі країни. Ірина пояснила хейтерам, що Віталій, по-перше, є її менеджером, а, по-друге, головою благодійного фонду, тож виїхав за межі України абсолютно законно і, до речі, вже повернувся назад.

Якщо відкинути негатив й уважно оглянути родинні світлини, сам собою напрошується висновок: 12-річний Юрчик дуже схожий на тата, а от 8-річний Олег є копією зіркової матусі.

Схожі статті

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.

Дорофєєва чесно розповіла, які стосунки у неї з дітьми Кацуріна від колишньої: “Нормальне батьківське життя”

Відома українська співачка Надя Дорофєєва чесно розповіла про свої стосунки з дітьми новоспеченого чоловіка. Знаменитість зізналась, як вони до неї ставляться.