Сумська, Бадоєв, Бєдняков втратили найдорожчих людей після 24 лютого: які труднощі очікували на зірок

Чимало українців останнім часом зазнали втрат найближчих людей. Знаменитості – теж не виключення. Без матусь після початку великої війни залишилися Ольга Сумська, Алан Бадоєв, Андрій Бєдняков.

Ольга Сумська

88-річної Ганни Іванівни не стало на 3-ій день повномасштабного вторгнення. Жінка народилася під час Голодомору, а вмирати довелося в окупації, оскільки до Катюжанки ввійшли ворожі російські війська.

Мами зірок померли під час війни

Ольга саме повернулася з Дніпра, на вулицях столиці йшли бої. Забрати й поховати матір не було жодної можливості. Написала про це у Фейсбуці, й знайшлися люди, які допомогли оформити документи та перевезти тіло актриси в морг. Везти Ганну Іванівну на кладовище довелося під вибухи балістичних ракет.

Алан Бадоєв

20 травня 2022 року не стало мами знаменитого режисера Антоніни Бадоєвої. Батьки до 2013 року мешкали у Горлівці, та потім перебралися жити під Київ. В останні дні Алан частенько відвідував матусю, але вона тяжко хворіла й не завжди впізнавала сина.

Мами зірок померли під час війни

Вражений подібним перебігом хвороби Алан звернувся до доньки Лоліти з проханням, щоб зробила евтаназію, якщо щось подібне на старості років трапиться з ним, і він перестане адекватно сприймати цей світ.

Андрій Бєдняков

Мама шоумена залишилася в блокадному Маріуполі. За хворою жінкою доглядала сестра Андрія. Бєдняков саме перебував на Мальдівах, знімаючи тревел-шоу. Сестра вирішила нічого не сповіщати брату, бо Андрій обов’язково приїхав би, а це небезпечно.

Мами зірок померли під час війни

З кожним вибухом жінці ставало все гірше. Температура у квартирі наближалася до нуля градусів. Коли бідолашка склепила повіки назавжди, донька не стала її ховати під під’їздом, а спромоглася вивезти тіло. Щоправда, й ця територія нині є окупованою, тож відвідати могилу матусі Бєдняков поки що не може.

Схожі статті

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.

Святковий рулет із домашнього фаршу подаю на замовлення: гості просять ручку й листочок, щоб записати рецепт

Рецепт смачного м'ясного рулета із домашнього фаршу, що включає яловичину та свинину, а також сир, зелень і спеції. Ця особлива страва стане чудовим варіантом для вечері у родинному колі.