Ольга Сумська показала красуню-доньку від Віталія Борисюка: зовсім не схожа на Тоню Паперну (ФОТО)

Ольга Сумська має двох дорослих доньок, які абсолютно не схожі між собою ні зовні, ні за характером. Та їх об'єднує те, що вони пішли по стопам батьків і стали актрисами.

Ганна Борисюк – 21-річна донька відомої української акторки Ольги Сумської. Дівчина народилася в другому шлюбі Сумської з актором Віталієм Борисюком. Ганна не стала порушувати сімейну традицію і після закінчення школи вступила в Національний університет театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого, де навчалися її мама і старша сестра Антоніна Паперна. В цьому році Ганна Борисюк закінчила навчання в університеті, отримала диплом з відзнакою і стала дипломованою акторкою.

У кіно Ганна наразі не знімається, проте вже їздить з гастролями і грає роль у виставі “За двома зайцями” поряд зі своєю зірковою мамою.

Нещодавно Ольга Сумська оголосила про спільні гастролі з юною донькою. Так, Ганна Борисюк грає роль Кралі-Галі у виставі.

Варто відзначити, що на відміну від своєї старшої сестри Тоні Паперної Ганна зовсім не схожа на свою зіркову маму. Крім того, дівчина має більш спокійний характер і не любить бути у центрі уваги. Та Ганна, як справжня акторка, з легкістю перевтілюється у різні ролі і може зіграти на сцені будь-кого.

Нагадаємо, старша донька Ольги Сумської Тоня Паперна реалізувала себе як актрису кіно у росії. Антоніна вже багато років живе у країні-агресорці і має чоловіка-росіянина та двох маленьких дітей. Навіть після початку повномасштабної війни в Україні Антоніна не виїхала з росії і мовчить про війну. Акторка вирішила далі жити і працювати в росії, небажаючи втрачати дохід та змінювати своє життя.

Ользі Сумській неодноразово довелося червоніти за доньку і відповідати на провокативні питання публіки щодо неї. Сумська запевняє, що Антоніна розуміє всю правду і знає, що відбувається в Україні. За словами Ольги, її донька просто боїться висловити свою позицію і виступити проти війни.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.