У подружжі гумористів не засумуєш: Андрій Бєдняков запрягається немов віл, а донька на ходу вигадує нові па

Настя Коротка регулярно радує підписників свого Інстаграм-акаунту новинами з життя родини. Ось і сьогодні поділилася талантами чоловіка Андрія Бєднякова та доньки Ксенії.

Схоже, після повернення з Америки Насті Короткої з дітьми в родині розпочався новий букетно-цукерковий період. Щасливий татусь Андрій Бєдняков спромігся вперше потримати синочка Остапчика на руках.

Настя Коротка показала доньчині “дикі” танці та чоловічу тяглову силу

Та й житло на чотирьох орендувати дешевше виходить. Це так шоумен жартував у мережі, коли родина врешті об’єдналася. На жаль, квартира Андрія, що залишилася в окупованому Маріуполі, спочатку піддалася бомбардуванням, а потім багатоквартирний будинок і взагалі знесли.

Та сумувати чоловіку ніколи. Завтра у нього сольний виступ у МЦКМ із комітрагедією “Кому ти там потрібен?” Та замість того, щоб налаштовуватися на виставу, татусь узяв на руки Остапчика, якому щойно минув рік, старшу Ксенію посадив на плечі й нумо гасати вулицями. Мама Настя ледве встигає зафільмовувати подібні моменти на згадку.

Настя Коротка показала доньчині “дикі” танці та чоловічу тяглову силу

Радує батьків і 8-річна донечка. Ксенія понад усе полюбляє танцювати. Коли Коротка знімає на відео вправні рухи дитини, то розуміє – дівчинка сама вигадує численні па. От тільки шкода, що матуся не запатентувала доньчин стиль. Он уже й послідовник у дівчинки з’явився. Один в один як Ксенія, хіба що тільки з вусами.

У талановитих батьків і дитина талановита. Цікаво, а яким видом мистецтва захопиться Остапчик, коли підросте? Поки що робити висновки зарано. Хлоп’я радіє, що врешті відчуло міцні татусеві обійми, бо перші 7 місяців життя в Америці малюк спілкувався виключно з мамою та старшою сестричкою.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.